Wpis z mikrobloga

Myszka zaczyna mi szwankować, więc zamierzam kupić nową. Teraz używam jakiegoś najtańszego bubla z marketu i tak się zastanawiam czy używając tych droższych myszek naprawdę czuć jakąś większą różnicę? Teraz chcę kupić mysz do ~60zł np. coś takiego http://allegro.pl/gaming-mysz-zalman-zm-m401r-avago-5050-24h-i4610918481.html ale zastanawiam się czy nie warto dopłacić trochę i kupić np. SteelSeries Kinzu V2? Czy różnica będzie aż tak widoczna aby płacić 2 razy tyle?

#csgo #myszki
  • 20
@milczmen: nie wiem co ma do tego ranga... nie jestem jakiś Jarek pasha wannabe, ale chcę mięc po prostu komfort grania. A skoro szwankuje mi myszka to zastanawiam się czy nie warto dołożyć parę złotych, aby ten komfort grania wzrósł.

@glumEq: szukaj w x7

@dzeksondzekson: Pamiętam, że chciałem ją kupić. Już nie pamiętam co mi nie pasowało. Prawdopodobnie to, że dokładasz 50zł i masz Zowie.

Też się zbytnio nie przejmujcie tymi myszkami, bo dużo zależy od preferencji. Ja sam kupiłem Razer DA i nie jestem zadowolony, ta myszka w czasie gry nie jest przedłużeniem mojej ręki. Może myszka być gorsza, ale lepiej pasować do człowieka.

Tu dla ciekawostki myszki prosów:
@glumEq: Ta grafika jest mocno zakłamana, nie ma chociażby optycznych myszek od steelseries z sensorem takim samym jak w zowie na "god" tierze. A logitech 400 to prehistoria...

Deathadder 2013 jest uznawany za cienką myszkę, a w nowym sensorze laserowym avago 9808 nie ma już akceleracji. Za 60zł można kupić myszkę a4 techa z avago 9500(dobrym, laserowym sensorem).