Wpis z mikrobloga

Obrońcy praw zwierząt i wegetarianie ideowi biją się o pierwsze miejsce w moim prywatnym rankingu ulubieńców św. Tomasza...

W Top Model była sesja z mięsem, mięsne stroje, mięso na hakach itd. Oczywiście w internetach zahuczało wśród fanów programu, że HURR SKANDAL NIE OGLĄDAM DURR, po czym pojawił się komentarz Michała Piroga (współprowadzi program), że sesja powstała po to, aby uświadamiać ludzi odnośnie cierpienia zwierząt itd itp. Zabijmy zwierzęta na sesję, żeby pokazać, że nie ma po co zabijać zwierząt. Oczywiście po tej odpowiedzi pojawiła się masa komentarzy "a, to jednak obejrzę, dobry przekaz!"

xD

#bekazwegetarian #bekazobroncow #swietytomaszwidzi ##!$%@? #bekazpodludzi
  • 30
@UltimateCraving: Dobra jestem w domu to ci wytłumaczę dlaczego nie jestem hejterem a ty po prostu nie używasz mózgu.

Rozumiem, że także oburza cie gdy do kampanii, która ma zachęcać do pomocy biednym dzieciom w afryce wykorzystuję się zachudzone dzieci?

Bo wiesz, każdy MYŚLĄCY człowiek potrafi łączyć wszystkie czynniki dzięki LOGICE. Ty nie myślisz więc nie masz logiki i nie potrafisz prosto zrozumieć, że te zdjęcia były robione w rzeźni.

Więc
@yoreciv: jakie samodzielne myślenie?

Wcześniej było oburzenie bo ludzie myśleli, ze wykorzystali zabite zwierzęta jak rekwizyty do ozdoby a nie w celach propagandowych.

Czy ktoś na tym całym wykopie myśli chodź trochę, czy muszę wszystko tłumaczyć?
@yoreciv: tak zabito, tylko nie wykorzystano ich dla OZDOBY tylko aby pokazać, że zwierzęta to nie PRZEDMIOTY i nie OZDOBY.

To tak jakby pokazywali zdjęcia z holocaustu w programach rozrywkowych w celach rozrywkowych a nie aby przekazać, ze holocaust to okropna zbrodnia...
@UltimateCraving: ale oczywiście, że do mnie trafia wszystko. Po prostu nie rozumiesz, że jest różnicy między sesją gdzie martwe zwierzęta są ozdobą a sesją gdzie martwe zwierzęta są wykorzystane do pokazania ich cierpienia. Co tu jest #!$%@? trudnego do zrozumienia?