Wpis z mikrobloga

#noniemoge virtusi wygrywają to hejtów nie ma? Co to się dzieje? Skiny ocalone, d--a nasmarowana? Gdzie się podziali ci od swojej 1. zasady csgolounge - nie stawiać na VP. Nawet mi was nie żal.

#csgolounge
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mufind: Dzisiejsze mecze Vp to gra do jakiej nas przyzwyczaili. Grali bardzo dobrze. Ci nie stawiają to niech sobie nie stawiają, ja też podchodze do ich meczow z duza rezerwa i z reguly nie stawiam na nich, ale dzisiaj chodzila za mna ich wygryna i postawilem w meczu z nipem i wygrali. Szkoda, ze z hr nie postawilem.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Smirnoff: Mniej więcej do ciebie kierowałem ten post, cebulaku. Nie tak dawno spamowałeś tag "1 zasada - nigdy na VP" Przykro mi to stwierdzić, ale ostatnio wszystko mi wchodzi, włącznie z dniem dzisiejszym, cebulo ;]

Hipokrytą jesteś od małego czy od kolan?
  • Odpowiedz
@Vladimir_Smirnoff: Po prostu nie czaję takich dwulicowych ludzi jak ty. Gdzie ty się wychowywałeś? Jednego dnia sadzisz się do virtusów, zadowolony afiszujesz się ze swoimi zasadami dot. VP, a następnego dnia intensywnie liżesz jajka, radując się z powodu ich wygranej. Nic dziwnego, że później spam komentarzy cebulaków na fb paszy, czasami powstrzymuj kolegów.
  • Odpowiedz