Wpis z mikrobloga

#wosp #wosplive

Jutro, w poniedziałek 29 września, o godzinie 9:00 w sali 118 złotoryjskiego Sądu Rejonowego zapadnie wyrok w sprawie WOŚP przeciwko blogerowi Matce Kurce. Wykopowicze jak zwykle jako pierwsi dowiedzą się o przebiegu posiedzenia, w tym wypadku: o wyniku trwającego od niemal roku procesu.

Ze względu na specyfikę i wagę najbliższego posiedzenia lekko zmodyfikuję formę relacji. Tym razem zamiast wpisów na żywo na kanale WOŚPlive całość zamknę w jednym znalezisku, w którego treści znajdzie się wyrok wraz ze spisywanym na żywo uzasadnieniem, wzbogacony ewentualnie o niewielką, opisową (nie-polemiczną) narrację. W zależności od możliwości technicznych zgrania materiału audio/wideo zarejestrowanego przez TV Kręcioła postaram się zaktualizować znalezisko o te materiały, przy czym proszę nie traktować tego jako obietnicy - może się uda, może nie.

Do mikroreklamy znaleziska dołączę spamlistę, jak zwykle generowaną na podstawie obserwujących kanał. Jeśli ktoś obserwuje, a nie chce być wołany lub nie obserwuje, ale chce (lub inne kombinacje :) ) - proszę o info w komentarzach pod tym wpisem. Spamlistę zamknę dzisiaj około pierwszej, przed pójściem spać, rano nie będzie już na to czasu :)

Ciekawostka z kategorii "prywata": swego czasu na wykopie kilkanaście-kilkadziesiąt multikontkont spamowało kontrowersjami i wrzucało z uporem maniaka moje dane osobowe (konta michalcezary, gurujurek itp.). Przypadkowo te same nicki uaktywniły się na kręcioła.tv, przypadkowo powtarzając treści publikowane przez blogera. Przypadkowo sam bloger linkuje do tych wpisów na kręcioła.tv zaraz po ich pojawieniu się. Przypadkowo adresy IP wszystkich tych multikont na kręciole pochodzą z jednego zakresu, należącego do jednego dostawcy, powtarzając się między kontami. Przypadkowo wszystkie te multikonta linkują do bloga. Przypadkowo z adresu z tego samego zakresu, od tego samego dostawcy, został na Kręciole zbanowany sam pan Piotr W., podobnie jak ww. spamujący kontrowersjami i moimi danymi.

Powyższe zbieżności są oczywiście czysto przypadkowe. Oczywiście to straszenie ujawnianiem danych osobowych, jak również ta próba kupowania danych oraz rozwiązanie sprawy tamtego stalkingu są kompletnie niezwiązane z ww. aktywnością.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Farrahan: tak, o ile mnie pamięć nie myli trzykrotnie. Aczkolwiek biorąc pod uwagę jak sprawdzały się jego dotychczasowe prognozy prawnicze (wcale) brałbym to raczej za zapowiedź skazania :)

Jakby ktoś pytał: nie mam pojęcia jaki będzie wyrok, dowiem się jutro.
  • Odpowiedz
@HenioPL: @Piromanx: @JemMandarynke: done.

@JakisTamKtosek: obawiam się, że już po ostatnich decyzjach sądu, tzn. ucięciu absurdalnych wniosków dowodowych pana Kurki, społeczność kurzych fanów w osobie co wybitniejszych jednostek (również na wykopie) dopatrywała się winy PRL/polecenia z góry/sprzedajnego sędziego. Mam niejasne przeczucie, że w razie ew. skazania lepiej nie będzie :)

Pozwolę tu sobie zacytować
  • Odpowiedz
@rineo: Znasz to? „Jestem synem sekretarza PZPR. Bogu dziękować ojca widziałem ze trzy razy trzeźwego i nie był dla mnie żadnym autorytetem. Wychowywała mnie bogobojna Mama, urobiona po łokcie kobieta i przewodnicząca Solidarności. Wychowała mnie, z kluczem na szyi, ulica i dziadkowie repatrianci, dla których praca, Bóg i ostatni grosz oddany dzieciom do dziś jest sensem życia"
  • Odpowiedz