Wpis z mikrobloga

@gacork: Jak się wczyta w regulamin to wychodzi, że w poniedziałek najpóźniej o 11.00 będzie wiadomo co i jak. Choć myślę, że nie trzeba być wielkim prorokiem aby stwierdzić co się stanie :P.
  • Odpowiedz
@filftp: @monkeyshrines: Jak ostatnio takie pomylki byly w Nike to w internetowym sklepie korki za 9 stów normalnie to po 120 byly ( ͡° ͜ʖ ͡°) buty haliwe normalnie za 450 po 7 dych i ileś set pierwszych zamówień przeszlo na luzie. Szwagier zamowil dwie pary za 100 zl i dostal :D
  • Odpowiedz
@gacork: Czyli zależy od podejścia sklepu, ja natomiast kiedyś trafiłem na podobną jak tu sytuację z iphonami (i to też w sumie dzięki wykopowi). Tam wszystkie zamówienia zostały odwołane, a w mailach z przeprosinami dali zniżki do swojego sklepu. I ok, jak serio kupię tą lubię za 560zł to będę się cieszył, ale jednak nie wierzę, że sprzedawca pozwoli sobie na takie straty;)
  • Odpowiedz
@filftp: Taka mała różnica że gacork mówi o sklepie nike i jego produktach. To trochę inna sytuacja jak zdarzy się to firmie która produkuje te rzeczy a firmie która nimi tylko handluje. No i gdyby pomyliliby się o wartość swojego zarobku nie będąc w plecy to może wypuściliby ale te 560 zł nie pokrywa chyba nawet kosztu produkcji. Ja nie załapałem się ale powodzenia życzę. ()
  • Odpowiedz
@gacork:

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że ze względu na błąd naszego systemu produkt Smartfon Nokia Lumia 930 Czarny pojawił się w błędnej cenie. Niestety nie jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówienia, w związku z powyższym zostanie ono anulowane i tym samym nie przyjęte do
  • Odpowiedz