Wpis z mikrobloga

@JaTubagno: można przedawkowac nikotyne. Mój ojciec, kiedy rzucał, miał przyklejone 2 plastry, palił 24mg i lykal tabletki. Mówił, że widział jaskrawsze kolory, pochodzące pod róż, laskotalo go ciało itp. Tak w ogóle, myslalem, że go #!$%@?, że przyjmuje tyle nikotyny naraz,ale rzucił fajki po 33 latach palenia w 3 dni od rozpoczęcia terapii. #coolstory
@JaTubagno: 6 lat palę, 4 lata biorę się "poważnie" za rzucanie, z elektronikiem 2. Od zawsze paliłem 18mg, 24mg strasznie drapią, 11mg schodzą mi w 2 dni(10ml) i w ogóle ich nie czuję i tylko bardziej się #!$%@?, gdy widzę dym, a nie czuję kopa. 18mg są idealne, tylko mentolowe, każdy inny smak przestaję czuć po dniu, robi się pasywny, męczący, a mentolowe (miętowe tez, ale wolę mentolowe) cały czas mają
@JaTubagno: tak to jest jak całe życie paliło się mocne/viceroy czerwone. Nie non stop, ale często. 18 starcza na 5-7 dni, 11stki schodzą w 2-3, zależy jaki smak, czasami musze kupić, bo 18 mentoli nie ma, a nie ryzykuje z innymi. I nawiasem polecam P1 oraz sensation. Dobre były też impressive, kochałem double mint, ale nie ma ich już u mnie w mieście, przerzucilem się na P1, są w miarę tanie,