Wpis z mikrobloga

  • 0
@kupuje_bulki_w_almie: bo jesteśmy krajem 3 świata. Tak pod względem siły nabywczej jak i mentalności dużej części społeczeństwa.

@koch4m_cie: Przy pośpiechu często implementuje sie tylko najważniejsze funkcje resztę wprowadzając i testując pózniej w kolejnych aktualizacjach. Podejrzewam ze w tym przypadku było podobnie - chcieli wejść na niwy rynek jak najszybciej, więc zaimplementowali tylko podstawowe funcje i najbardziej popularne języki, a resztę bedą sikcesywnie dodawali w kolejnych aktualizacjach.
  • Odpowiedz
@Diabl0: widze, że mam tu doczynienia z prawdziwym fanboyem nadającym prosto z myapple.pl, też kiedyś do nich należałam. bynajmniej wcale Ci niczego nie ujmuje. po prostu to taka mała dygresja, że smutnym jest jak potoczyły się losy iphona po śmierci Jobsa, miałam każdy jeden model i aż po 4-ke te telefony były rewolucyjne, teraz niestety androidowce z wysokiej półki wyprzedzają iphony o lata. Laggi? na nowych samsungach czy innych HTC
  • Odpowiedz
@koch4m_cie: Ja pierniczę, jaki beton hejterstwa. Wrzucam screen z ciekawym i humorystycznym akcentem, i od razu pojawiają się ludzie którzy nie mają nic ciekawszego do napisania niż "ajfon srajfon", "apple się kończy" czy zarzucanie innym fanbojstwa nie wiadomo na jakiej podstawie. Czy naprawdę z @kupuje_bulki_w_almie nie macie swojego życia żeby tylko latać po internetach szerząc swoją nienawiść do przedmiotów i firm?
  • Odpowiedz