Wpis z mikrobloga

Właśnie zapytałem swojej dobrej kolezanki prosto z mostu czy ma ochote na seks. Odpisala ze sie tego nie spodziewala, ale w sumie ze czemu nie i umówilismy sie na nastepny tydzien.

Że tez wczesniej na to nie wpadlem ze wystarczy po prostu zapytać :D

#wygryw #tfwngf
  • 121
  • Odpowiedz
@acysiel: nie wiem czy moda, to moj pierwszy raz z fuckfriend, nie uważam żebym był jakiś cool i elo przez to... po prostu naszla mnie taka potrzeba, mam fajną koleżankę z którą się lubimy, to się spotkamy i nie ma większej filozofii w tym.
  • Odpowiedz
Ale jeśli miałbym szukać miłości to nie akceptowałbym u swojej partnerki tego że w przeszlości ruchała się z kolegami.


@skarekrow: No ale u siebie to akceptujesz? Czyli wymagasz czegoś, czego właściwie sam od siebie nie wymagasz. #fucklogic
  • Odpowiedz
No ale tylko niektórzy zachowują się jak zwierzęta - np. jak szympansy z Bonobo


@zerozero7: Szympansy z Bonobo dzwonią do koleżanek, żeby zapytać czy mają ochotę na seks czy to tylko taki zabieg pokazujący, że szympansy z Bonobo mają dość otwarty stosunek do stosunku i jako jeden z niewielu gatunków czerpie z tego radość? W sumie to dość mało zwierzęce tak po prawdzie, bo większość zwierząt się tak nei bawi. Tylko te najinteligentniejsze. Zresztą to co robią małpy Bonobo jest też widziane wśród osób będących całe życie w jednym związku. Bez sensu jakiś ten przykład. Zwierzęta też jedzą jak są głodne. Jeśli jem jak jestem głodny to jestem bardziej zwierzęcy niż ktoś kto się głodzi?

A może porównujesz tylko do zachowań typowych dla najinteligentniejszych zwierząt. Wtedy też używanie znaków i myślenie abstrakcyjne będzie nas zrównywało ze
  • Odpowiedz
@neib1: Szympansy z Bonobo potrafią jeździć wózkami golfowymi, ale nie sądzę, że potrafią dzwonić do swoich koleżanek - raczej chodzi mi o to, że szympansy z Bonobo mają więcej cech wspólnych z ludźmi, którzy seks traktują jak potrzebę fizjologiczną, albo zabawę (tak samo delfiny), niż ci sami ludzie z innymi, którzy seks traktują inaczej.

Czy ma to związek z inteligencją? Raczej nie.

Zresztą to co robią małpy Bonobo jest też widziane wśród osób będących całe życie w jednym
  • Odpowiedz
Ale jeśli miałbym szukać miłości to nie akceptowałbym u swojej partnerki tego że w przeszlości ruchała się z kolegami.


@skarekrow: Obawiam się, że te co się nie ruchały z kolegami nie zaakceptują Twojej przeszłości..
  • Odpowiedz
Mirki, ale to zależy czy mówimy o seksie z kolegami w liczbie mnogiej, czy z kolegą w liczbie pojedynczej. Jeśli w liczbie mnogiej to pytanie dlaczego? Jeśli lubi to spoko, jeśli w związku jest wierna to spoko, ale ja bym wybrał jednak tą drugą, między innymi dlatego że po prostu czułbym się głupio ( ͡° ʖ̯ ͡°) no chyba że by to była wielka miłość, to wtedy #!$%@?ć.
  • Odpowiedz