Wpis z mikrobloga

Właśnie zapytałem swojej dobrej kolezanki prosto z mostu czy ma ochote na seks. Odpisala ze sie tego nie spodziewala, ale w sumie ze czemu nie i umówilismy sie na nastepny tydzien.

Że tez wczesniej na to nie wpadlem ze wystarczy po prostu zapytać :D

#wygryw #tfwngf
  • 121
  • Odpowiedz
  • 9
@Maver87: Nie przeszkadzaloby mi to. Zresztą po co dodajesz "dla przyjemności". Z jakiego iniego powodu miałaby uprawiać seks z kolegami?
  • Odpowiedz
@neib1: @martyna661: może jestem jakiś zacofany i może mam zacofanych kolegów, a może właśnie jednak nie bo obstawiam, że 90-95% facetów będzie jednak miało coś przeciwko jeżeli ich potencjalna partnerka pieprzyła się wcześniej ot tak sobie ze swoimi kolegami. Powiem więcej - wielu facetów nazwało by taką kobietę bardziej dosadnie.
  • Odpowiedz
  • 16
@Maver87:

bardziej dosadnie


To nie zadawaj się z wulgarnymi głupkami, którzy klną na dziewczyny - tym bardziej jak nie mają powodu.
  • Odpowiedz
@skarekrow: Miałbym problem z takim układem.

Chodzi mi o stronę czysto praktyczną.

Jak randkujesz to w czasie spotkania nawzajem się uwodzicie aby w łóżku wylądować. Albo jedna strona uwodzi...

W stałym związku układ jest przyklepany, można partnerkę rozebrać w każdym momencie bez szczególnych wcześniej przygotować.

Ale taki fuckfriend to niby jak. Jak to rozegrać? Zaprosić do siebie i od razu do sypialni? Czy najpierw obiad? A może na początek rozmowa na
  • Odpowiedz
@Maver87: Zauważyłem, że "łatwymi" kobiety nazywają zazwyczaj sfrustrowane prawiczki albo przegrywy które seks mają tak rzadko, że uważają go za niemal mityczny.

@hypation: Na pewno trolluje. Przecież to niemożliwe żeby kobieta chciała uprawiać seks.

@graf_zero: Nie rozumiem w czym problem. Przecież fuckfriend dobrze zdaje sobie sprawę po co jest zapraszana. Ja po prostu zapraszam "na film" na tyle kumate dziewczyny, że wiedzą o co chodzi ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Tibiasz: No właśnie o to chodzi. Zasady są proste, chodzi mi o to czy wtedy ten film się włącza, czy nie włącza? Czy trzeba żartować czy od razu można za cycki łapać? :)
  • Odpowiedz
@graf_zero: Nie rozumiem w czym problem. Przecież fuckfriend dobrze zdaje sobie sprawę po co jest zapraszana. Ja po prostu zapraszam "na film" na tyle kumate dziewczyny, że wiedzą o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


jak zapraszasz na film to każda wie o co chodzi ;)

@skarekrow albo rozkochaj i jak się pojawi chemia to z nią bądź, związki oparte na przyjaźni są debest.
  • Odpowiedz
@graf_zero: Nie wiem czy jest jakaś sprawdzony schemat. Zazwyczaj zaczynamy się całować zanim się jeszcze rozbierze (w sensie buty ściągnie i ew. kurtkę). Na pierwszym spotkaniu za cycki od razu nie łap. A z resztą i tak nie będziesz wiedział, że to pierwsze fuckfriendowskie spotkanie.
  • Odpowiedz
UWAGA OŚWIADCZENIE AUTORA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widze że niezła dyskusja się zrobiła. Nie jestem super-ruchacz który rucha codziennie koleżanki i jest zadowolony. Ale każdy ma swoje potrzeby i to normalne u każdego. Ktoś tu napisał że tak latwo sie zakochać - otóż zapytałem o to koleżanke w której nie dałbym rady się zakochać a jedynie pociąga mnie fizycznie. Przyznaje się bez bicia że to mega hipokryzja, ale
  • Odpowiedz