Wpis z mikrobloga

Właśnie zapytałem swojej dobrej kolezanki prosto z mostu czy ma ochote na seks. Odpisala ze sie tego nie spodziewala, ale w sumie ze czemu nie i umówilismy sie na nastepny tydzien.

Że tez wczesniej na to nie wpadlem ze wystarczy po prostu zapytać :D

#wygryw #tfwngf
  • 121
  • Odpowiedz
Czy ma to związek z inteligencją?


@zerozero7: Związek z inteligencją ma to, że tylko najinteligentniejsze zwierzęta mają takie podejście. Delfiny i naczelne. Tak samo jak myślenie abstrakcyjne (tu dodamy oczywiście jeszcze krukowate, papugi i ośmiornice).

Więc porównywanie zrównywanie kogoś ze zwierzętami biorąc pod uwagę cechy ekskluzywne, a nieistniejące u innych dla najwyższych gatunków jest dość nonsensowne.

W ogóle mówienie, że coś jest niskie, bo robią to zwierzęta jest samo w sobie
  • Odpowiedz
Więc porównywanie zrównywanie kogoś ze zwierzętami biorąc pod uwagę cechy ekskluzywne dla najwyższych gatunków, a nieistniejące u innych dla najwyższych gatunków jest dość nonsensowne.


Tak miało być, ale nie mogłem już edytować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@skarekrow: Ja pierdziele, nie chce mi się wszystkiego czytać, ale niektórzy to tacy strażnicy moralności, że głowa mała :D

Tak w skrócie bo już późno. Potrzeby seksualne to normalny objaw zdrowego człowieka.

Dwoje dorosłych ludzi się spotyka, miło spędzają czas, nikt ich do niczego nie zmusza i nikomu nie robią krzywdy. Rozumiem, że wy jesteście z tych co seks dopiero po ślubie i to przy zgaszonym świetle?

Jak to mawiał klasyk,
  • Odpowiedz
Związek z inteligencją ma to, że tylko najinteligentniejsze zwierzęta mają takie podejście.


@neib1: No ale to nie ma związku z inteligencją, tylko z konstrukcją psychiki ( ͡° ͜ʖ ͡°). To nie znaczy, że im zwierze inteligentniejsze, tym bardziej bawi się seksem. Sam w końcu podałeś kontrprzykład

Tak samo jak myślenie abstrakcyjne (tu dodamy oczywiście jeszcze krukowate, papugi i ośmiornice).


Gdzie myśleć abstrakcyjnie potrafi o wiele więcej zwierząt,
  • Odpowiedz
@skarekrow: O matko, jak skisłem. Cumplu, jak Ty tak na poważnie, to słów mi brak.

Piszesz w jednym miejscu:

Nie jestem super-ruchacz który rucha codziennie koleżanki i jest zadowolony.Ale każdy ma swoje potrzeby i to normalne u każdego.


A w drugim znowu:

Ale jeśli miałbym szukać miłości to nie akceptowałbym u swojej partnerki tego że w przeszlości ruchała się z kolegami.


Ty wiesz, że albo szukasz nienormalnej kwoki bez charakteru, albo
  • Odpowiedz