Wpis z mikrobloga

Z lekkim opóźnieniem prezentujemy wyniki mikroWoTowego konkursu:

I miejsce: Słuchawki Razer Kraken Pro WoT Edition wygrywa @jos za https://www.youtube.com/watch?v=jRHeDDKetaM

II miejsce: Kod 1 slot w garażu+300 gold+1 dzień premium+czołg M3 Stuart wygrywa @Samhain

III miejsce: Kod 1 slot w garażu+300 gold+1 dzień premium+czołg M3 Stuart wygrywa @MrHouse22

IV miejsce: Koszulkę World of Tanks Academy wygrywa @shiverr

V miejsce: Koszulkę World of Tanks Academy wygrywa @Hrabia_Serek_von_Hochland

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o podanie danych do wysyłki na PW lub wysłać na redakcja[małpa]whatnext.pl, w przypadku kodów możemy na PW bezpośrednio podać kod lub go wysłać.

#wot #worldoftanks #whatnext #wn

Wkrótce postaramy się wraz z Wargaming i Razer zorganizować drugi konkurs, tym razem z większą ilością nagród.
  • 22
Jest dołączony kod na 1500 golda,


@WhatNext: tyle wygrać, dosłownie :D bo będzie dzieki wam nowy premtank :D Jak przyjdą słuchaweczki to walne wpisik ze zdjęciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WhatNext: Cholera, pierwszy raz coś wygrałem (no dobra, raz w paczce czipsów znalazłem kupon na kolejną paczkę czipsów) ( ͡° ͜ʖ ͡°). W dodatku dzisiaj (24.09) wbiłem level up w realu, więc przyjemnie będzie mieć jeden prezent więcej :)

Poszedł mail, dla potwierdzenia że ja to ja - mail składa się na początku z pierwszej litery imienia połączonej z nazwiskiem w jedno słowo.