Wpis z mikrobloga

@JayRG: Zastanowiłbym się czy ktokolwiek jest czyimś hejterem. Hejter to po prostu takie słowo, którym łatwo bronić się przed wszelką krytyką i oskarżeniami.
  • Odpowiedz
@JayRG: mowi jaka jest prawda. Jesli tak jak wedlug tych wszystkich siejacych nienawiscia nie nalezy go promowac to po co sami to robia? Sami ukazuja sie z zalosnej strony. Na tym miejscu to oni są przegrywami, a nie wardega, ktory nakreca to, co ludzie chca nagrywac.

Zalosne jest to jak widzi sie takie bandy trolli i hejterow w komentarzach na tym portalu, w dodatku jeszcze bardziej zalosne jest to, ze
  • Odpowiedz
@JayRG: co to za różnica, czy to Jenga, szachy czy planszowa gra, zachował się jak dupek a teraz robi z widzów (głównie wykopowiczów) tych złych, którzy zieją nienawiścią i są bez poczucia humoru a jeszcze wiąże to z faktem, że film pojawił się dopiero teraz, po jego małym sukcesie.

Niech się przejdzie do ludzi, którzy grają w planszowe RPG godzinami i niech im rozwali planszę, wszystko porozsypuje i wymiesza. Będzie
  • Odpowiedz
@dzordzyk: Kiedyś cię szanowałem, Tomek. Jeśli bronisz takich osobników jak na załączonym filmie, to cofam swoje poparcie dla twojej osoby. I nie, nawet nie mów, że powinniśmy go olać, bo w tym kraju jest już za dużo olewania chamstwa i prostactwa.
m.....t - @dzordzyk: Kiedyś cię szanowałem, Tomek. Jeśli bronisz takich osobników jak...
  • Odpowiedz
@mateusz_ocet: A gdzie ja cos napisalem, ze nalezy go olac? Poza tym chyba nie zrozumiales mojej wypowiedzi.

Nie bronie go i nie ogladam go. W dodatku mam na temat kanalu wardegi ocene taka, ze jest beznadziejny, bardzo czesto wulgarny (odcinek z cyckami) i w mojej ocenie nie ma nawet startu do ludzi, ktorych ogladam w tej kategorii (Stuart Edge np).

To, co mi sie nie podoba i na co zwrocilem
  • Odpowiedz