Wpis z mikrobloga

@slepowzroczny #!$%@? mnie strzela jak mama mówi czasem "pjewnica" zamiast piwnica. I chociaż to nie słowo, to #!$%@? też dostaje jak czytam tu "... tak jak lew jest królem dżungli"
  • Odpowiedz
  • 4
@slepowzroczny: Ubrać coś, 5 złoty, w każdym bądź razie, tam pisze, wziąść, kupywać, zapalić/zgasić światło, nie ważne, napewno... Ech, dużo tego jest. :-D
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: "On", "Jego", "Im" pisane dużą literą w środku zdania. Korwin to uwielbia, nawet jak jedzie po kimś w felietonie, to np. "mimo Jego poglądów". Debilizm, ale jest coś jeszcze gorszego - zaimki w pierwszej osobie pisane dużą literą (°° Tak, są tacy, którzy potrafią pisać "My" dużą.
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: "Tutaj pisze" zamiast "Jest napisane" - Mama całe życie mnie poprawiała, widać jej nienawiść do tego przeszła na mnie bo poprawiam każdego bez wyjątków. Oczywiście jeszcze "włanczać" zamiast "włączać" bo przecież ci ludzie mają Włanczniki zamiast Włączników. Ostatnio jeszcze zostaje strofowany przez pewnego #rozowypasek żeby zamiast "za niedługo" pisać po prostu "niedługo" i chyba ma rację... ;)
  • Odpowiedz