Wpis z mikrobloga

@elektryk91: Cały zespół szkoleniowy zrobił fenomenalną robotę, a Antiga to taki klej fenomenalnie budujący atmosferę w drużynie. Widać że chłopaki ufają mu jak starszemu bratu i to procentuje.
  • Odpowiedz
@elektryk91: A ile hejtu o jego wyborze i jego wyborach można było usłyszeć czy przeczytać. Mogę już o tym powiedzieć w tym roku były świetne debiuty trenerskie Falasca ze Skrą zdobył MP, a Antiga z Reprezentacją zdobywa MŚ.
  • Odpowiedz
@Fheat: Ma duże zaczynając od tego, że chłopaków bardzo dobrze znał bo około 1/3 kariery spędził w lidze polskiej. Poza tym liczy się to co pisali inni - atmosfera, a siatkarskiego fachu odmówić mu też nie można.
  • Odpowiedz
  • 6
@elektryk91: * Antigi, to mozna i trzeba odmieniac :p

Ja jestem pod wielkim wrazeniem i wydaje mi sie, ze swieze spojrzenie Stephana bylo jednym z elementow sukcesu.
  • Odpowiedz
@3mielu: Racja, a byłoby jeszcze lepszy gdyby zdobył z Zaksą podium. Ale największe obawy ekspertów uważających za błąd w wyborze były o Falascę. Podobnie było z Antigą, dlatego ich wymieniłem. Co ciekawe Antiga zdobył w tym roku MP jako zawodnik i MŚ jako trener.
  • Odpowiedz