Wpis z mikrobloga

#libertydirect #motoryzacja #oc #ubezpieczenia

Mam problem, mam ubezpieczenie poprzedniego właściciela na auto, zgłosił on sprzedasz auta a ja zadzwoniłem do liberty co by mi dali jakąś ofertę. Pani powiedziała że jeżeli chce kontynuować polisę poprzednią to trzeba gdzie indziej dzwonić bo to się inaczej liczy itd. Wyliczyła mi składkę 960zł na rok, wstrzymałem się i za parę dni zadzwonili do mnie z liberty i to samo + NNW, dali mi za 1030zł. #!$%@?, przyjąłem bo będzie tylko drożej zaraz... Teraz mam problem bo przysłali mi pocztą rachunek na 650zł z nr starej polisy ale już na moje dane a na koncie liberty mam możliwość opłacenia nowej polisy tylko a starej już nie (stara polisa widnieje na liście polis).

I co teraz, mieć w dupie, opłacić to co mi przysłali czyli 650zł. Czy może zadzwonić do nich i to wyjaśnić bo obecnie mam dwie polisy na auto :|
  • 5
  • Odpowiedz
@kao3991: polisa była od 2013, wygasa mi 7 października 2014 (na dane starego właściciela)

No ok, tylko ja teraz mam dwie polisy. Jedną starą która przechodzi na mnie za 650zł (50% zniżek, lol) i nową którą z nimi zawarłem telefonicznie na 1040zł (,)

Ani jednej i drugiej nie opłaciłem jeszcze
  • Odpowiedz