Wpis z mikrobloga

@bucekk:

Przed odkodowaniem finału

HEHEHEHE NAWET MI WAS NIE ŻAL BIEDAKI, NAWET NĘDZNEJ STÓWKI NIE MACIE ŻEBY MECZE JAK CZŁOWIEK OBEJRZEĆ XD. JAK TAM ROBAKI WASZE STREAMY PO ARABSKU W #!$%@? JAKOŚCI, WIDAĆ PIŁKĘ XD?


Po odkodowaniu finału

BRONEK ODDAWAJ MOJE GRUBE CEBULONY, NIE PO TO PŁACĘ SOLORZOWI DUŻE PINIĄDZE ŻEBY TERA SĄSIAD ZA DARMO FINAŁ OBEJRZAŁ
@bucekk: z jakiej racji maja ci zwracac, skoro nic ci nie zabrali a tylko dali dodatkowa transmisje na otwartym polsacie? no chyba ze nie masz dostepu do volleybal 1 na mecz finalowy. wtedy jak najbardziej mozesz sie z nimi klocic.
@hpiotrekh: Naprawdę nie widzisz w tym nic niesprawiedliwego? Gdyby Polska reprezentacja nie doszła do finału nie byłoby mowy o odkodowaniu meczu finałowego.

Nagle wszyscy Polacy stali się fanami siatkówki?
@bucekk: siatkowke ogladam jak jeszcze grali z jugosławią. wiec sezonowcem nie jestem.

Masz 103 mecze na tych mistrzostwach. I co, chcesz tak bardzo odzyskać te 97groszy za ten jeden mecz? To złóż reklamację. Ale dla mnie poświęcenie tej sprawie więcej niż 10 minut by było wiekszą stratą.
@hpiotrekh: Przed mistrzostwami głośno było o tym, że na otwartej telewizji będzie tylko mecz otwarcia, reszta spotkań zakodowane. Porostu czuje się oszukany. Reklamacje na pewno złożę.