Wpis z mikrobloga

@Howkin: Weź idź do jakiegoś porządnego studia, nie żałuj grosza i niech Ci to poprawią. Nie chcesz chyba z tak #!$%@? wykonanym tatuażem łazić?
@DawidOko: o patrz akurat jeszcze mam kartę otwartą a tu takie kwiatki wyskakują. Niestety cokolwiek robisz poddajesz się opinii społeczeństwa. Jeśli masz tatuaż tym bardziej. A jeśli kiepski jakościowo to .. jeszcze bardziej.

Nie wiem tak naprawdę co ma cieszenie się życiem wspólnego z chwaleniem się tatuażem, bo ludzie z bólami dupy również niejednokrotnie tatuaże posiadają. Faktem pozostaje jedno - zły technicznie tatuaż zawsze pozostanie złym technicznie tatuażem. Czy z pluciem
@matra: Nie mówie o konkretnie tej sytuacji, bo ból dupy można zaobserwować wszędzie, a co do tego cieszenia się życiem to troche generalizuje sprawe, bo takie opinie można czytać w różnych wątkach, nie tylko tych o tatuażach.
@DawidOko: no ale co tu napisać jak tatuaż jest faktycznie spierdzielony? Ja sobie nie wyobrażam noszenia babola na ciele, chyba bym się ze wstydu pod ziemię zapadła, ale tez ja bym na tatuażach nigdy nie oszczędzała [i nie oszczędzałam].

Wiesz, żeby tu się pojawiały jakieś głupie teksty, a tatuaż byłby poprawny, to ja rozumiem, ale no.. nie jest. I to widać.