Wpis z mikrobloga

@softenik: Moim zdaniem by być profesjonalistą trzeba umieć się również profesjonalnie zachować - wy oglądacie prostaka który nie jest ani trochę zabawny, zakładam że takie było założenie bo nie wiem czemu innemu miałoby służyć to co się dzieje na streamach. Nie twierdzę że nie gra dobrze bo jestem przekonany że jest w tym świetny ale jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia o czym nie trudno się przekonać przeglądając treści spod poświęconego
@super: Polscy profesjonalni piłkograjcy też mówią łamanym angielskim, nie interesuję się ani piłką siatkową, ani nożną, więc nie widziałem jak z siatkarzami, ale pewnie u nich też angielski nie jest na najwyższym poziomie.
@super: widzisz, nie rozumiesz jednej rzeczy. To, że kogoś oglądasz, nie znaczy, że obierasz go sobie za wzorzec. Dlatego nie powinno się dyskredytować profesjonalizmu danej osoby w konkretnej dziedzinie przez pryzmat jakichś mniej istotnych zachowań.
@hajen: Jasne, nie dotyczy to wszystkich ale na pewno nie jesteś w stanie zaprzeczyć temu że wokół pashy zaczyna się budować dziwny kult. Więc dosyć dużo osób zaczyna odbierać go sobie za wzorzec co jest nieco niepokojące.
@super: daj na luz, stary. Koleś uprawia esport, jest w tym naprawdę dobry - światowy poziom, gra w jednej z najlepszych drużyn świata, a przede wszystkim lubi to robić i jednocześnie zarabia na tym pieniądze. Wielu może mu tego pozazdrościć.

Poza tym ma rzeszę fanów (m. in. ze względu na jego umiejętności), dla których robi te streamy i choć puszcza tam disco polo, wygłupia się i mówi łamaną angielszczyzną, to na