Wpis z mikrobloga

@Bobas: hej, pytanie mam bo ty trochę siedzisz w #windows i #windows9 i w ogóle to jesteś jakaś ukryta opcja #microsoft ;) ...

tak oglądam to wideo

http://youtu.be/--wgAsHWNRE?t=1m45s

powiedz mi, czy jest już jakiś kanał/uservoice gdzie można by MS zgłosić aby te kafle które ta osoba tam prezentuje można układać jeden pod drugim? Na wideo widać jak kafelek z muzyką ucieka do prawej mimo że ktoś stara się go dać poniżej... gdyby taka opcja była dostępna menu wyglądałoby ładniej i dawało większe możliwości customizacji...

a tak będzie wyglądać jak u #!$%@? na wsi ;\
qwelukasz - @Bobas: hej, pytanie mam bo ty trochę siedzisz w #windows i #windows9 i w...

źródło: comment_Hhgl5hYsiqa2raylyYGJi5QdSLWrngRg.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bobas: A mozesz ty to zgłosić skoro masz juz windows9 zainstalowane? Nie będzie mi się chciało instalować Windows albo bawić się virtualkami tylko po to żeby ta jedna rzecz zgłosić...

Druga sprawa, wiadomo coś o upgrade z Windows 8? Zastanawiam się nad zakupem komputera, właściwie to mam jechać dziś po niego i nie wiem czy nie warto się wstrzymać, żeby nie było tak jak z 8 ze osoby które kupiły
  • Odpowiedz
@qwelukasz: Zgłoszone. Na dzień dzisiejszy kupno upgrade'u z W7 do W8 kosztuje jakieś ~68zł. Według mnie robienie tego jest bez sensu. Tłumacze czemu. Kroki jakie musisz wykonać, żeby dolecieć do Windows 8.1 to:

-Instalacja na czysto Windows 7,

-Ściągnięcie wszystkich aktualizacji windows
  • Odpowiedz
@Bobas: Komputer ma już preinstalowany Windows 8.

Ciekawe tylko czy darmowy Upgrade będzie ogólnie z Windows 8.1 czy tylko dla tych komputerów które fabrycznie wyszły z Windows 8.1...

Dzięki za zgłoszenie
  • Odpowiedz