Wpis z mikrobloga

W ramach, że mój poprzedni wpis dostal zadziwiająco duża ilość plusow, opowiem cus jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoci to naprawdę niezle smieszki, sam nie wiem czy sa tacy z natury czy może dlatego, że jaraja codziennie po 3 lolki na glowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mielismy akurat lunch time na ktorym standardowo kopcilismy lolka, zaraz po przerwie wracamy rozesmiani odbijamy karte calyczas ze sobac glosno rozmawiajac bo radio #!$%@? pełną parą na całą hale, jeden ze szkotow wsiada do wozka widlowego calyczas z nami rozmawiajac i zamiast cofnac pojechal do przodu przez co #!$%@? w sciane oraz półkę na ktorej stalo radio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Radio tak bardzo #!$%@? muzyka tak bardzo nie gra, szef przybiega z drugiego konca hali zobaczyc czy cos sie stalo

I teraz pytanie co zrobil szkot?


Przyszedl szef posmialismy sie wszyscy, ze no jak tak mozna sie pomylic, nowe radio kupili nastepnego dnia ( )

Chceta wiecej?

#marianwszkocji #attentionwhore #narkotykizawszespoko #coolstory #truestory
  • 10
@ozzie: Jakie miasto? Ogólnie to co rejon to inny slang o ile ten z obrębu edynburga rozumiem calkiem znosnie, to Szkotow z Glesgov nie jestem w stanie zrozumiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeden z moich współpracowników opowiadał mi nawet, że ma młodszą siostre która używa takiego slangu, że nawet on ma problemy ze zrozumieniem o co jej chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ozzie: Masz w takim razie niezłe umiejetnosci jezykowe, jestem ciekaw jak poszloby ci w innym rejonie ;)

Sam akcent wiele nie zmienia,najwiekszym problemem przynajmniej dla mnie jest sposób w jaki skracaja niektóre słowa. Ale prawdopodobnie masz rację i wymaga to po prostu jako takiej wprawy, jestem tutaj zaledwie 2 miesiace i za tydzień wracam, polecil byś jakiegoś dobrego komika?;)

Mam w planie podszlifowac moj Szkocki przed nastepnym przyjazdem tutaj ;)