Wpis z mikrobloga

Nawiązując do poprzedniego mojego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/9506492/nawiazujac-do-moich-wpisow-http-www-wykop-pl-wpis-/26147226

Czas obwieścić wyniki!

Zdrapałem już wszystkie zdrapki i oto co wyszło:

Mega Pensja - w dwóch losach było po 10 zł (zwrot za los), w kolejnym... 20zł +30zł, razem 50 w jednej zdrapce!, następne dwa były puste.

Losów kupiłem 5, zapłaciłem 50zł, a wygrałem 70zł. Czyli mam 20zł zysku z Mega Pensji.

Diamentowe 7 - Kupiłem 8 sztuk... żadnych wygranych. Nawet te 5zł zwrotu za los się nie trafiło. No z Diamentowym 7 dzisiaj słabo poszło, bo ostatnio ładne wygrane w nich miałem.

Bilans: 90zł wydane, 70zł wygrane, strata 20zł (Więcej pieniędzy się zwróciło niż poprzednim razem. Poprzednio było 57zł z 90zł).

Wołam: @PyraPrzeznaczenia: @Fiodooor: @Pommernstellung: @JanekGreen: @Wypalcowany: @Nikczemny: @gozdzik: @grave: @Dafcio: @Unforg1vable: @Arathron: @kompocki: @D4kai: @platkiowsiane: @Xayan: @owwsc: @horiks:

P.S. W najbliższym czasie planuje iść po kolejne zdrapki.

#lotto #zdrapka #oswiadczenie #podsumowanie #szczescie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Captaii: dokładasz ze 3 dyszki i masz dziwunie, dokładasz 5 i masz dziwunie i flaszke, dokładasz 9 i masz dziwkę,flaszkę i grama marihuany rzyćnieumierać
  • Odpowiedz
Nie. Mam za mało kasy aby odmienić swoje życie, ale wystarczająco aby pozwolić sobie na takie zdrapkowe szaleństwo. W sumie na co lepszego miałbym wydać kwotę rzędu 90zł?


@Captaii: Cieszę sie, że nie tylko ja tak podchodzę do życia xD
  • Odpowiedz
@grave: Dziewczyna z Roksy kosztuje zwykle 150 za godzinę, a do jakiegoś taniego babsztyla z burdelu którego ruchają wszystkie dziady w okolicy jakoś nie mam ochoty iść...


@Pommernstellung: Zawsze lepiej wydać kasę na zdrapki/lotto niż np kupować alkohole albo p-------y jak to wielu robi. Z alko, papierosów i tego typu rzeczy wielkiego pożytku nie będzie, a w zdrapkach/lotto zawsze masz jakaś szansę na wygranie czegoś dużego.
  • Odpowiedz
@Captaii: za 120 da się ustrzelić nastkę debiutka,przynajmniej w Łodzi.

cytując klasyka: "Człowieku, to nie ty masz się podobać prostytutce, tylko ona tobie! Na tym polega" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@grave: Ale to zupełnie nie o to chodzi. Ja mam inne problemy. Co do podobania się to nawet chyba nieźle wyglądam, więc nie sądzę aby taka miała jakiś problem z moim wyglądem. Zwłaszcza, że można się spodziewać iż przychodzą do niej lub jej koleżanek dużo brzydsi klienci...
  • Odpowiedz