Wpis z mikrobloga

No dobra. Klamka niestety zapadła. Po trzech latach zabawy czas rozstać się z Rocketem. Kocham tego Prosiaka, wsadziłem w niego olbrzymie ilości czasu, krwi, zmęczenia i pieniędzy. Ale czas iść dalej.

Plan jest by następne dwa lata były pod znakiem podróżowania. Potrzebuję więc czegoś na dalekie podróże. Ale nie dziadkowego Goldwinga. Padło na Kawasaki GTR1400. Czas ten sezon godnie zakończyć na moim kochanym Krokiecie. Potem pożegnać się z nim, zapłakać, upić. A następnie kupić turystyka i nawijać tysiaki na opony.

#motocykle #motocykleboners #cossiekonczycossiezaczyna #showmustgoone
Pobierz b.....u - No dobra. Klamka niestety zapadła. Po trzech latach zabawy czas rozstać się...
źródło: comment_XETVhLrRXj8dNE0l3aeBBIG1OXb3xgEh.jpg
  • 36
@blubi_su: Trochę nie rozumiem. Cieszyłeś się ty motocyklem jak małe dziecko zabawkami w boże narodzenie, wsadziłeś dużo czasu i kasy w remonty, zasuwałeś w upał na drugim końcu świata żeby zjeść burgera inspirowanego tym motocyklem a teraz chcesz go po prostu sprzedać? Nie będziesz żałował?
@blubi_su: Jezdziles GTRem? Bo mialem 2 zzr, zx12 i chwile jezdzilem zzr 1400 (ten sam silnik chyba) i nie byl jakis wspanialy. Niezbyt pochlebnie sie tez wyrazaja o nim tez mechanicy. Ja tez chce dokpic turyste szybkiego ,zeby z Zona pomykac i chba pojde w FJR'e. Mechanik-przyjaciel ma o nich jak najlepsze zdanie. Juz kilka sztuk mial a robil kilkadziesiat. I chyba go poslucham.

Ew. jeszcze jakas beemke.
@bigger: FJR1300 i VFR1200 latałem. Miałem tez okazję polatać GTR1400 ale niestety nie za długo. Yamaha i Honda są super, ale jednak Kawa ma ten pazur który mi się podoba. Nie chcę całkiem tatusiowatego muła do turystyki. Chcę mieć też trochę funu z jazdy.