Wpis z mikrobloga

No dobra. Klamka niestety zapadła. Po trzech latach zabawy czas rozstać się z Rocketem. Kocham tego Prosiaka, wsadziłem w niego olbrzymie ilości czasu, krwi, zmęczenia i pieniędzy. Ale czas iść dalej.

Plan jest by następne dwa lata były pod znakiem podróżowania. Potrzebuję więc czegoś na dalekie podróże. Ale nie dziadkowego Goldwinga. Padło na Kawasaki GTR1400. Czas ten sezon godnie zakończyć na moim kochanym Krokiecie. Potem pożegnać się z nim, zapłakać, upić. A następnie kupić turystyka i nawijać tysiaki na opony.

#motocykle #motocykleboners #cossiekonczycossiezaczyna #showmustgoone
b.....u - No dobra. Klamka niestety zapadła. Po trzech latach zabawy czas rozstać się...

źródło: comment_XETVhLrRXj8dNE0l3aeBBIG1OXb3xgEh.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MtEden: Wyżej pisałem że chcę się zamknąć w 50K z moto + wyposażenie dodatkowe jak intercomy itede. Inna sprawa że nie szukam turystyka na dziesięciolecia. Tylko na maks 2 lata. Potem wracam do starych dobrych customów :)
  • Odpowiedz
@MtEden: Diavelem latałem i się niestety ale zawiodłem :( No ale multistradę dodaję do katalogu. Dzięki :)

Objeżdżałem Multi ale 2003. Multipla świetnie się prowadziła ale niestety no brakowało jej wiele. Nie wiedziałem że się aż tak ładnie zmieniła.
  • Odpowiedz
@blubi_su: abs, dtc, elektroniczne zawieszenie przednie i tylne, tryby jazdy, bzdury. 150KM przy 198kg wagi. Jak dla mnie mega. A touring ma kufry, gniazdka 12v, nowe zawieszenie, tempomat etc.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Ja dzisiaj jadę obadać nowy nabytek znajomej. Tylko jeżeli wahasz się nad kupnem Ducati to raczej nie jest to dla Ciebie. Ten motocykl trzeba kochać. To jest Panigale w wersji turystycznej, do offroadu krótkiego się nadaje ale nie liczyłbym na Dakar w wykonaniu Multi. No i prestiż, przynależność do grona Dukatisów, DesmoSilesii, DesmoObsesion czy Ducati Owner Club Poland. Ducati się pożąda, jeżeli nie jesteś pewny to po prostu go
  • Odpowiedz
@MtEden: Mówisz do właściciela Triumpha Rocket III którego przebudowałem przez ostatnie 3 lata do full customa. Wiem co to znaczy prestiż europejskiej marki i drogi serwis :P

Ueropejczyki trzeba kochać, czy to Ducati czy BMW czy MotoGuzzi. Miałem z europy jakieś 8-9 motocykli i każdego kocham na inny sposób, Są niewdzięczne, wadliwe, ale kochane :)
  • Odpowiedz