Wpis z mikrobloga

mirki, jakie jaja. wyobraźcie sobie, że poznałem na mikro jednego #niebieskipasek . ogólnie to sprawa wygląda tak, że jeszcze niedawno byłem #falszywyrozowypasek i kręciłem beke ze stulejarzy xD

Raz nawinął mi się taki jeden, jakoś vipower czy inny nick podobny do paliwa xD z orlenu. chyba @mpower czy jakoś tak. ogólnie taka typowa stuleja, co to plusuje wszystko co różowy pasek tylko wrzuci na mikro.

No i zasubował mnie, napalony nygus. Chcąc pocisnąć jakąś konkretniejszą bekę, napisałem na priv "fiu fiu fiu". ogólnie to nieźle nawalony byłem po ostatniej imprezie i nic sensownego nie przychodziło mi do głowy, ale wiadomo - stulejom cokolwiek napiszesz, a te już będą ci z ręki jadły.

No i typ jadł.

Jak się rozgadał, to pół nocy zarwałem by go dalej wkręcać. Gość kazał mi słuchać jakiś bednarków na #wykopfm ogólnie niezła żenada.

ale słuchajcie, teraz najlepsze:

tak się gość napalił pierwszym różowym paskiem, który chciał go słuchać, że postanowił się ze mną spotkać w realu. Jakoś przerażony nie byłem, codziennie czytam wpisy @samiecalfa 72 kg czystych mięśni i te sprawy.

Ale jak by go wkręcić, ja z Wrocławia, typ z Olsztyna, tyle jedzie to się połapie jednak że jestem niebieski...

no to wymyśliłem, że założę perukę, czasem wyślę siostrę (całkiem podobna do mnie) i tak będziemy go gonić po Polsce xD

Wyobraźcie sobie, że gość zrobił 25 tysięcy km w tym roku by mnie widzieć (bądź moją siorkę xD ), ogólnie to chce się żenić, rodzine zakładać i nie wiem co jeszcze. Studia mi się kończą, muszę się za normalną jakąś robotę wziąć i nie uśmiecha mi się dalej tą biedną stuleje wkręcać.

Ostatnio nawet gość chciał mnie matce przedstawić ale jednak trochę się wstydził. wyobraźcie sobie, że wymyślił #pokazmorde i że się na mikroblogu pochwalimy naszym "rocznym związkiem na odległość" xD że niby matce ktoś powie, że ma dziewczyne i nie wszystko stracone

gość mi nawet w spodnie nie zajrzał (wtedy by się na pewno zorientował, zapewniam ( ͡º ͜ʖ͡º) ) ale o związkach na mirko gada xD

już mam dosyć ciągania po tych Poznaniach i Olsztynach, doradźcie mirki jak się natręta pozbyć, bo dzwoni i pisze a ja z siorką nie wyrabiamy xD

załączam zdjęcie w peruce

#heheszki #afera #stulejacontent
Pobierz sztachetazplota - mirki, jakie jaja. wyobraźcie sobie, że poznałem na mikro jednego #...
źródło: comment_6H4YCutyiXNvu4nOWGyPOfJx5frNN343.jpg
  • 7