Wpis z mikrobloga

Mój majfrend z wish.com , który prowadzi sklep z zerowym feedbackiem bardzo szybko się uwinął i w przeciągu sześciu dni od daty zamówienia przesyłka dotarła do Szwecji i idzie już do mnie Sweden Postem. Tylko, że gdzieś po drodze zginęła część mojego kodu adresowego i jest tam tylko 21, a pozostałych 3 cyfr brak. Myślicie, że jakoś to ogarną jak już przesyłka będzie w Polsce?

Moje miejsce zamieszkania jest, miasto tak samo, numer telefonu też.

Możliwe, że to wina wpisania myślnika w kodzie? Na ali nie da się go wpisać, ale na wish już tak, więc to uczyniłem:).

#aliexpress #wish
  • 12
@kon-jakub: @impact18: @WatchYourBack @Moloch99: Dobra, czyli chyba nie muszę się obawiać, że moje 4 zł pójdzie na marne :D.

Swoją drogą, niby zamawiałem w sklepie, który w ogóle nie ma feedbacku, czyli zdecydowanie niepolecanym tutaj, a wysyłali mi paczkę bardzo szybko, natomiast gdy na ali zamawiałem coś w sklepie z bardzo dobrym feedbackiem, to wysłali do mnie paczkę chyba dopiero po 9 dniach. Więc jeśli jakiś chińczyk nie ma
@sartek: Ale wysłał. Jednak feedback daje częściową gwarancję, że choć majfriend się nie spieszy (pewnie czeka na dostawę towaru) to jednak prędzej czy później wyśle (i w ogóle wyśle) taki jaki zamawiałeś.
@xyz333: Czyli masz juz jakies doswiadczenie z kosmetykami z Chin, czy tylko #popularnaopinia ? :)

Ja uzywalem wiele kosmetykow, ktore rzekomo mialy byc dla mnie dobre, lecz okazywalo sie odwrotnie. Wiec moze akurat maseczka z Chin mnie pozytywnie zaskoczy?:D

Oczywiscie, nie mam zamiaru od razu nakladac jej na cala twarz, tylko na maly jej fragment, pewnie na nosie :P.