Wpis z mikrobloga

#ios #apple #szkola #gimbaza #licbaza #programowanie #chwalesie

Pierwsza aplikacja poszła pod review. Będzie za darmoszkę, prosty i funkcjonalny plan lekcji - dla uczniów i rodziców. W sklepie jest raptem jedna taka aplikacja (bezpłatna), ale woła o pomstę do nieba. Postanowiłem, że w ramach treningu i sprawdzenia, jak wygląda cały proces dystrybucji dam też coś od siebie.

W wersji 1.1 dodam możliwość definiowania własnych nazw lekcji, bo pewnie niektórym będzie brakowało przedmiotów specjalistycznych/technicznych - select lista byłaby za długa. Teraz są alfabetycznie ułożone wszystkie lekcje z pod/gim/licbazy (ups chyba zapomniałem o PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Dodam pewnie także synchronizacje po iCloud.

Będę wołał, jak się ukaże już oficjalnie w sklepie pod tagiem #razapps.
Pobierz razvizion - #ios #apple #szkola #gimbaza #licbaza #programowanie #chwalesie

Pierwsza...
źródło: comment_s3gMaAyLz3ARQx4MgwXZm2TTBpaiDWH6.jpg
  • 9
@adios: Ke? Toż datalist nawet na Safari nie działa. Zrobię raczej coś z podpowiadaniem składni, na razie skupiłem się na tym aby ikony do tych przedmiotów się ładnie łączyły.

Aby korzystać z kontrolek z HTML trzeba by było robić formularz i komunikację po javascriptcie dla Web View kontenera. Tylko to by by przerost formy nad treścią. Teraz lekcje na urządzeniu dodaje się moment (w dodatku raz na pół roku).