Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, ladnych kilka lat temu poznalem na ktorejs edycji WOSPu #rozowypasek taki naciagany 7/10. W glowie hulaly promile, wiec jedynie z relacji wspolnych znajomych dowiedzialem sie ze caly wieczor bylismy do siebie przyklejeni (doslownie i w przenosni). Za namowa tychze spotkalismy sie raz jeszcze, ale jakos nie zaiskrzylo, wiec bylo to nasze ostatnie spotkanie. Do czasu...

Ze 2-3 lata pozniej, spotkalem ja raz jeszcze na domowce, przyszla z chlopakiem, ja bylem sam. Widzielismy sie 2 razy w zyciu, ledwo ja kojarzylem, ale kiedy tylko tam wszedlem od razu mialem na sobie jej wzrok. Po krotkim "czescz, czesc" z biesiadnikami udalem sie spoczac na kanapie w bezpiecznej odleglosci od wspomnianej bylej, przelotnej milosci.

Kiedy czesc imprezy przeniosla sie do kuchni, drugiego pokoju i na balkon to obok mnie zwolnilo sie miejsce. Ona wykorzystala okazje, podeszla i usiadla tuz obok caly czas wpatrujac sie we mnie. Usmiechnalem sie troche z grzecznosci, troche ze zmieszania i niesmialosci i wrocilem do rozmowy ze biesiadnikiem zasiadajacym po mojej drugiej prawicy. W tem poczulem cos na nodze, to ten #rozowypasek rysowal palcem kolka na moim udzie w czasie kiedy jej facet palil na balkonie papierosa.

W koncu sie odezwala:

- Pamietasz mnie?

- Doskonale -odparlem.

Jej facet okazal sie byc tym na kogo wyglada- totalnym jeleniem. Kiedy on zabawial towarzystwo, my znow kleilismy sie do siebie w pokoju obok, tuz pod jego nosem, pozytkujac na to caly wieczor i znaczna czesc nocy.

Ale przechodzac do sedna sprawy:

To bylo kilka lat temu, zas ostatnio zajmowalem sie recyklingiem, inaczej segregacja smieci, jeszcze inaczej patrzylem kogo mam tam w znajomych na Fejsbuku i nadzialem sie na nia...

Na zdjeciach mocne 8/10, ale w zasadzie wiele sie nie zmienila, troche dojrzala. Postanowilem zaczepic, napisac krotka wiadomosc. Przywitalem sie, stwierdzilem fakt ze minely lata od naszego ostatniego spotkania i ze ciekawi mnie co u niej slychac.

Odpowiedzi nie dostalem zadnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to od tego czasu w powiadomieniach wyskakuja mi informacje o kazdej jej nawet najbardziej blachej aktywnosci. Cytuje: "izabela Iksinska napisala na tablicy Jana Kowalskiego (who da hell is Jan Kowalski?), "Izabella Iksinska udostepnila post Adama Nowaka" (tez nawet nie znam).

I tutaj juz dochodzimy do meritum, mianowicie: wie ktos jak to cholerstwo wylaczyc w #!$%@??


#pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #rozowypasek #coolstorytroche #niewiemjaktootagowac
  • 11
@maxprojekt: za kogo Ty mnie masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@m_bielawski: rzeczywiscie, ten przycisk jest usytuowany tuz obok wiadomosci. Musialem kliknac przez przypadek, ale ciekawy jest fakt ze do tej pory skutecznie umykal on mojej uwadze.

@Damian1998: tez jestem zaskoczony, w sumie moze da sie to jakos wykorzystac ()