Wpis z mikrobloga

Mógłby mi ktoś odradzić i obrzydzić zakup #diablo3 na #ps4? P---------m chyba łącznie z 1500h na wersji Pc, aż dałem sobie z tym spokój uświadamiając sobie jak bardzo żal mi samego siebie marnując tak czas, a teraz kusi mnie, żeby zakupić sobie wersję na konsolę. Zaznaczam, że nienawidzę grać na padzie w cokolwiek innego jak gry sportowe. FPS męczarnia, nie gram w żadne, GTA 5 wyłączyłem i do niego nie wróciłem po może 2 dniach grania. Napiszcie chociaż, że to sterowanie w Diablo na padzie to straszna chujnia.

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thisismaddnes: mój brat kupił Diablo 3 na ps3... Gra jest bardzo uproszczona względem wersji pc. Jest bardzo arkadowa. Po prostu przesz do przodu, automatycznie rozdaje ci punkty doświadczenia, wypadają przedmioty predestynowane tylko dla twojej profesji itd itp.. Według mnie jest zabity cały urok Diablo z pc. A jeśli chodzi o sterowanie to nie jest zle, można sie przyzwyczaić szybko. Tylko moim zdaniem za niska rozdzielczość jest, przedmioty w incentory słabo
  • Odpowiedz
Po prostu przesz do przodu, automatycznie rozdaje ci punkty doświadczenia, wypadają przedmioty predestynowane tylko dla twojej profesji itd itp.


@stefan71: To wszystko jest w wersji PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Mam Fifę 2014 w którą nie rozegrałem jednego meczu do końca ;-) Muszę dokupić pada, bo lubię grać najbardziej z jakimś znajomym co siedzi obok mnie na sofie. Wtedy bardzo chętnie gram w Fifę, Nba, Nhl, jakiś boks, czy Ufc. Tak samemu to nie mam ochoty.
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: do tego słyszałem że na wersji konsolowej można modyfikować swoje save'y jakimś programem, zmieniasz sobie statystyki itd. Dla mnie odpowiedź jest jasna- jesli planujesz grać z kimś na kanapie to bierz diabełka na ps4. Jesli planujesz tylko sam młucić to nie warto.
  • Odpowiedz
  • 0
@stefan71: Tak bo na PC nie leci drop pod klase...

@thisismaddnes: Sterowanie jest po prostu super. Plus uniki na prawej gałce.

@Quiet: niestety to prawda, ale jest dużo Polaków co grają uczciwie. Można znaleźć temat na forum Blizzarda.
  • Odpowiedz