Wpis z mikrobloga

@Powstaniec: zapewne dlatego, że nikt jeszcze nie ma depozytu. a na bitreksie coś sie zaczyna dziać - niech podskoczy chociaż do 300 to już będzie coś (oczywiście mowa o NAV kupowanych za 200sat a nie 2000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Waiting on client update from devs. No deposits will post until that is complete.
  • Odpowiedz
@janusz_z_krakowa: @Powstaniec: @pentester: @Waldozaur12: @cienki7: jak ten powoli doprowadzajacy sie do pogardy devteam NAVAJO w koncu ogarnie synchro walleta na GNU/linux to moze bariera 200-400 bedzie przebita, a tak to tylko jakies smieszki z "community" podbijaja czasem wartosc do 350-400 i potem koncza sie im BTC i wartosc spada do 200. zaluje ze odkupilem wczoraj chyba za 315 :/ bo moglem sobie za 200 nakupic. zaczynalem od
  • Odpowiedz
synchro walleta na GNU/linux


@goodbroker: toż to kpina jest nie jestem bóg wie jakim programista chodź z linux łączy mnie parę lat życia ale sam bym to ogarną o ja #!$%@? parodia jakaś.
  • Odpowiedz
@pentester: zamiast tego daja zalosny "Chat" ktorego to kodu chyba nawet nie upublicznili choc "ponoc jest anonymus" jak sami mowia ;) parodia - zamiast skupic sie na otwarciu walleta na 2 gieldach (problem z synchro nowego walleta na linuxach) i na anonie to oni jak donald próbują mamić że oh ah pracujemy i tylko "love & light" zamiast konkretnych postępów w pracy. a z kolei jak dali zrzuty to jakis banalne
  • Odpowiedz
@goodbroker: #!$%@?łeś mnie na łopatki tym wpisem ( ͡º ͜ʖ͡º) i to jest szczera prawda co sadze o nav na ta chwile a szkoda bo tez wdupiłem i nie tylko swoje siano ale już na + co do annona nie znam sie na tym za bardzo ale jeśli node będą pochodziły z sieci tor to juz chyba by wystarczyło żeby być annonon :P nie wiem tu
  • Odpowiedz