Wpis z mikrobloga

Dzisiejszej nocy pierwszy raz skorzystałem z Ubera. Kierował nim młody i sympatyczny Pan Krzysiek, który tego dnia również pierwszy raz pracował dla Ubera jako kierowca. Samochód - bardzo świeży Opel Astra G, koszt przejazdu z Ronda Dmowskiego do skrzyżowania Powstańców Śląskich/Połczyńska - 19,22 PLN (7,78 km w ok. 13 min). Ponieważ miałem kod rabatowy 20 zł, miałem jazdę za darmo. Pan Krzysiek powiedział, że sam nie do końca ogarnia działanie tej appki, bo jest trochę niedorobiona, więc jak "nie pyknie", to się przejadę za free ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jeśli któryś Mireczek chciałby 20 zł zniżki na Ubera, to zapraszam na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, co mi się nie podoba, to niepełnosprawna aplikacja dla Windows Phone. W momencie podawania kodu z SMSa, zawsze pokazuje się błąd serwera. Jest na szczęście możliwość zamówienia auta przez przeglądarkę, ich strona w Internet Explorerze działa wyśmienicie. Chociaż ma się wrażenie, że coś jest nie tak z ich systemem, bo nie pokazuje się, że wsiadłem do auta czy podróż się zakończyła, a do zapłaty tyle i tyle. Koszt pokazuje się tylko na ekranie iPhone'a kierowcy.

Pomimo drobnych problemów, polecam ten sposób jazdy po mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam.

#chwalesie #uber #warszawa #windowsphone
  • 13