Wpis z mikrobloga

Już kompletnie ludziom nie można ufać ani pomagać. Od jakiegoś czasu przychodzi do mnie do sklepu koleś chcący sprzedać za każdym razem jakieś zakupy spożywcze, zwykle dobrej jakości produkty, za pół ceny, zwykle ma nawet paragon za te zakupy (więc wiem, że nie kradnie). Dzisiaj dowiedziałem się skąd je ma- ubiera najgorsze porwane ubrania i stoi pod sklepami i prosi ludzi żeby mu kupili coś do jedzenia. Zwykle ktoś się zlituje, więc ten przychodzi z tymi zakupami do mnie i sprzedaje mi je za połowę ceny, po czym idzie przećpać tę kasę na dopalacze i automaty.

#sadstory #truestory #wiarawludzi #calodobowycontent
  • 12
@Czeski_Szwagier: troche pokretna logika, usprawiedliwiasz sie ze nie kradzione i tym ze jak Ty nie kupisz to na pewno ktos inny kupi. Moze jak zobaczy, ze nagle bedzie mu duzo trudniej sprzedac to przestanie naciagac ludzi...
@miczuu: A kto daje się naciągać? Tak samo jak tych z Amber Gold- nie żal mi ich. Sam odpowiadasz za swoją kasę- jesteś idiotą liczącym na łatwe zyski, albo masz miękkie serce i chcesz się poczuć lepiej- tracisz. Nikt Cię do niczego nie zmusza, robisz co zechcesz.
@Czeski_Szwagier: to chyba dobrze, ze sa jeszcze ludzie, ktorzy jak widza kogos potrzebujacego to chca mu pomoc. Smiac sie z ludzi, ze chca pomoc jak widza kogos kto prosi o jedzenie to chyba jest cos nie tak z Toba... A ze ktos to wykorzystuje to juz czyste #!$%@?