Wpis z mikrobloga

Jak ja bym chciał mieć kiedyś taki prawdziwy wykop efekt. Taki,że wchodzisz na mikro i widzisz 2k plusów przy twoim wpisie.

No bo wiecie na czym polega wykop efekt nie? Przecież to proste. Wrzucasz jakiś gównoobrazek albo #pasta (ewentualnie przerobiona) która była już 5 raz w gorących ale i tak zgarniasz z 600 plusów. Bo Przez pierwsze 10 minut ludzie stwierdzą " śmieszne, w sumie było ale i tak plus" I przez te 10 minut masz 40 plusów.

Następne 20 minut to już gorące ludzie widzą "oho w 10 minut 40 plusów czyli dobre musi być" więc plusują i z 40 plusów robi się 114. Nie mija pół godziny i mamy wpis z 114 plusami w gorących który dociera do przeciętnego mirka który nie ogarnia co to "wchodźcie we mnie" albo "ale fruwa" i tym sposobem robi się lawina i w przeciągu godziny wpis ma 320 plusów. Więc kolejni przeglądający myślą sobie "w sumie to jest spoko dam kolejno" i tak w ciągu 12 godzin wpis który był już 4x w gorących wchodzi 5x.

Powiem wam, że starałem się o wykop efekt w swoich wpisach. Robiłem #coolstory lub #truestory szukałem śmiesznych, oryginalnych obrazków, chyba nawet kiedyś obraziłem papieża i nic. Jednak był taki wpis który to osiągnął. A był to jakiś komiks o Chopinie który w przeciągu tygodnia był 3x w gorących. I wiecie co? Znowu wszedł ustanawiając mój PB na poziomie jakiś 400-500 plusów.

Wyjątkiem są oczywiście wpisy #rozowepaski . Jeżeli jesteś powyżej 6/10 możesz liczyć na jakieś 150 - 300 plusów im wyżej tym lepiej. Ba, nawet jak jesteś pasztet to nie musisz wrzucić swojej twarzy do pokaż mordę ważne żeby widać było twoje cycki ale musisz dodać jakiś pseudośmieszny tag np #pokazkoszule albo #pokazusta i tak #stulejarnosc się rzuci i zaplusuje.

A ja na koniec wrzucam swojego ulubionego #gif i dodam jeszcze pseudo śmieszny tag #pozdrodlakumatych w którym chodzi o to, że i tak każdy wie o co chodzi no ale jednak chce się poczuć taki wyjątkowy, że tylko ta grupa mirków zrozumie o co chodzi. Rozumiecie o co chodzi nie?

#takietam
CreativePL - Jak ja bym chciał mieć kiedyś taki prawdziwy wykop efekt. Taki,że wchodz...

źródło: comment_ZOzaw5sLl7pTXmnsNwdtpjWkNSfILdAD.gif

Pobierz
  • 11
@CreativePL: haha , ja wstawiłem na początku wpis ,, wyjąc pizze z piekarnika o 13:30'' i byłem w gorących już po kilkunastu minutach ustanawiając rekord :D .

Nie wrzucaj ze mną więcej gifów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)