Wpis z mikrobloga

  • 9
#motoryzacja #bmw czy kogoś interesowałyby moje zmagania z #e36 i małe przeróbki jakie bede robił w moim wspaniałym 2l r6 wozie? Średnio wpisy by były raz na miesiąc bo chciałbym sobie powoli przerabiać w nim wszystko (wydech, środek - mam zamiar tablet do środka założyć etc) - do tego ciągle mechaniczne naprawy?

Jeśli tak to zapraszam do subskrybowania #bmwsorka ;) na pewno będę też pytał o porady wypokowych ekspertów ;)

Pierwszy wpis (z tym co dokładnie w nim zrobiłem i jakie problemy mam/miałem) pojawi się pod koniec miesiąca jak dojadę do Polski go odebrać.

Mimo wszystko czuje, ze wpakowalem sie z nim w trochę gówno bo juz pierwsze problemy.. na gazie (sekwencja) jest słabszy a nie powinien, na benzynie ojcu nagle zaczął falowac na jalowych i kopcic bialo-niebieskim dymem a spalanie (wskazówka spalania) jest teraz na fula na jalowych.. ojciec (bo on teraz nim opiekuje) nie mógł wyjechać z podjazdu.. o dziwo na gazie chodził jak chodzi..

Ehh, same problemy ;) w Pon do mechanika (sąsiad, sam ma 2 beemki, więc zakładam ze sie zna), na wymiane klocków i szczęk, odpowitrzanie oraz naprawienie reszty ewentualnych usterek (w tym tego silnika). Świece, olej, filtry - podstawa ;)

Do tego mam już wizyte na wymiane butli #lpg (z 40 walca na 48l toroidalny do zapasu) - do tego serwis z regulacją 950zł ;/ drogo, damy rade - wierze w to autko, mimo ze jest z 92r wiem, ze warto :D

Chyba mi nie starczy kasy na opony.. trudno, dojadę jakoś do anlgii na starych i tutaj kupię ;)

apropo anglii, z tego powodu, że autko to duży wydatek niektore wpisy moga sie przeplatac z moim tagiem o emigracji #sorekabbey ;)

No, kończę ten nudny i długi wpis ;) dodam tylko, że za autko dałem 3900zł - ceny podaję bo chce wiedzieć głównie dla siebie ile ładuje w to autko ;)

W odpowiedzi na wpis zdjęcie autka ;)
  • 29
  • Odpowiedz