Wpis z mikrobloga

@Wypok_spoko: Ja płacę ekartą mBank. Przeważnie na niej jest kasa tylko na zakupy, z uwagi na łatwość doładowania środków. Także, jeśli na niej nie ma odpowiedniej kwoty, to liczę, że bank odrzuci transakcję.
@Wypok_spoko: hah, piszę z telefonu to nawet nie zauważyłem, że mi słownik zmienił wyraz.

@pkrr: żeby 5 minut. To się robi minutę o ile sms z autoryzacją przyjdzie natychmiast, a zazwyczaj przychodzi.
@Wypok_spoko: sam wczoraj miałem obawy - pierwsze 3 zamówienia na wish - jednak coś mnie tknęło, żeby poguglać za wirtualną kredytówką. I od siebie polecam https://www.entropay.com

Generujesz sobie do 10 kart wirtualnych, doładowujesz swoją kartą lub przelewem i szalejesz po chińskich stronach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Karty działają od razu, możesz wybrać walutę rozliczeniową itp. Cała przyjemność kosztowała mnie ~5% doładowania (25c z 5$)

Polecam
@GrabkaMan: nie czytając żadnych regulaminów wziąłem tę kartę. Kumpel mi powiedział, że za to się płaci 2x zł :D Ale potem tak jak mówisz się doczytał, że do 26 roku życia z kontem Direct jest za friko.