Wpis z mikrobloga

#aero #android #pomocy #kiciochpyta

Zapewne wyladuje na kilku #czarolisto za spamowie tagiem, ale w dalszym ciagu sobie nie radze. Mianowicie:

-zainstalowalem androida na netbooka.

-chcialem uzyc karty aero ktora siedzi sobie w adapterze orange (huawei) ale niestety nie czyta mi tej karty jako karty sim tylko jako zwykla pamiec flash. Nie mam innego adaptera ani netbook nie posiada wejscia na karte sim/microsim

-narazie posilkuje sie tetheringiem z telefonu, ale z racji na ograniczenie do 2GB troche szkoda transferu

Prosze o pomoc bo mam kilka rzeczy do zrobenia a dzialajacy internet jest mi bardzo potrzebny.
  • 10
  • Odpowiedz
@rafaloooj: Modem wisi w trybie czytnika microsd(jezeli taki czytnik ten modem posiada) lub w trybie cd/mass storage. Tak czy siak nie przelacza sie, sprawdz dmesg z terminala ocb, moze faktycznie brakuje sterownikow do tego modemu w tym Twoim androidzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon: nie ogarne tego. Jak zaczne tam grzebac to boje sie ze cos #!$%@?... Teraz jak podpialem ten adapter to pojawilo sie info "uszkodzona karta SD, sprobuj sformatowac" A ta niebieska dioda mryga taj jak by sie szykowala do polaczenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon: bylo swego czasu znalezisko na glownej o andku na kompach. na filmiku z powiazanych fajnie to wygladalo. Mialem wczesniej winde 7 i strasznie mi sie grzal ten zlom. Jak odpalilem jakiegos filma z yt to potrafil sie wylaczyc. Teraz stabilnie sie kreci wiatrak i dziala plynnie. Jedynie brak tego polaczenia z aero mnie boli. Do windowsa juz nie wruce, a na ubuntu jestem za cienki bolek niestety
  • Odpowiedz