Wpis z mikrobloga

Robię sondę dla wszystkich chętnych.

Napiszcie ile macie oszczędności. Takiej kasy "nie do ruszenia", z wyjątkiem sytuacji kryzysowych i bardzo pilnych. Kasy która leży w gotówce, albo na jakimś koncie oszczędnościowym. Taka czarnogodzinówka.

Ideałem byłby poniższy schemat:

Zajęcie: Etat/Firma/Mama/inne Wiek: XX Oszczędności: $$ [oszczędziałem: XX miesięcy, trzymam na: konto/skarpeta/itp oszczędzam bo/na/itp: XX]

Każde informacje wskazane. Chciałbym widzieć jak się ma to w przypadku wykopków, bo ogólne opinie mówią że Polacy nie oszczędzają raczej...

#finanse #oszczedzanie #oszczednosci #pytanie #pytaniedomirkow #sondaz #ankieta #skarbonka #banki #bank #pieniadze
  • 10
@stekelenburg2: @rudy2007: @LordOfTheBananas: @backback: Fakt. Informacj ityle że można co nieco zroganizować :) Bardziej zainspirowały mnie wczorajsze znaleziska odnośnie oszczędzania. Kwestia czy ludzie trzymają siano na czarną godzinę czy raczej wszystko idzie na bieżąco.

Żeby nie było, mam w tym momencie 1100zł takiej kasy i w gruncie rzeczy uważam że to z mojej strony lekki brak perspektywicznego myślenia. Patrząc chociażby na fakt że na emerytury nie ma co