Wpis z mikrobloga

(tl;dr na dole)

Od wczoraj od godzin wieczornych pod tagiem #apple twa istny festiwal beki i s----------a.

Co chwilę widzę jaka to "beka z fanbojuf apple", tyle że widzę tu tylko fanbojów androida z wielkim bólem d--y. To wy androidziarze podniecacie się że w jakimś gównofonie już x lat temu było więcej ramu, szybszy procesor czy inne takie takie.

Powiedzcie mi tylko jakie to ma znaczenie skoro ajfon którego używam od 12.2012 nie zamulił mi nigdy w życiu nawet na pół sekundy? Brandzlujecie się tymi cyferkami a nie potraficie zrozumieć, że to czy telefon jest lepszy dla danej osoby to nie zawsze (a raczej rzadko kiedy) tylko suche dane na temat procesora czy pikseli na ekranie.

Miałem kiedyś ze 3 modele HTC z androidem i nie narzekałem było ok. Trafiło się, przesiadłem się na iP5 i jestem jeszcze bardziej zadowolony chociaż gdybym miał wrócić na jakiegoś szybkiego androida to raczej nie byłby problemu.

Wy w użytkownikach apple widzicie jedynie fanbojów. Pojmijcie, że wybór telefonu to nie tylko cyferki i pikselki.

Wiele osób (w tym ja) wybrało apple ze względu na (ważna kolejność):

1.Perfekcyjną jakość wykonania

2.Wygląd

3.Płynność działania

Oczywiście są jeszcze inne kryteria typu połączenia z ipadem który jest w domu, łączność z innymi ajfonami które ma wielu znajomych, szybsze łączenie z samochodem itp.

Wielu ludzi wybiera Samsungi, LG czy co tam jeszcze innego z różnych powodów i doskonale ich rozumiem.

Mam jednak wrażenie, że ci wszyscy którzy kręcą bekę z ajfona najczęściej nie mają na niego pieniędzy i próbują się dowartościować, że przecież kupili coś równie dobrego albo i lepszego za połowę ceny.

Znam z 10 osób które miały dobre telefony z androidem, przesiadły się na ajfona i już z nim zostaną bo bardziej im odpowiada. Natomiast znam tylko jedną osobę, która wróciła do SGS3 po ajfonie 5 (powód dość błahy i już rozwiązany przez iP6 no ale to nie ważne).

W moim otoczeniu bardzo wiele osób użytkuje ajfony i 95% z nich po prostu lubi ten telefon ale nie mieliby większego problemu żeby przesiąść się (wrócić) na androida.

To androidziarze mają jakiś dziwny problem i ewidentnie coś ich boli i mają jakiś komplex w związku z ajfonem. #boldupy

Dziękuję dobranoc.

tl;dr:


2. Smieją sie z fanbojow apple (ktorych nigdzie nie ma) a sami sa drącymi mordę fanbojami androida.


3. S---------y androidziarze mają ból d--y "bo ajfon"

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takzewidzisz: w 3g nie widzialem jakos tej cudownej jakości wykonania. notorycznie pękały tyły obudów przy gnieździe ładowania.

Fakt, są zrobione dobrze, ale nie lepiej niż topowe modele innych producentów.

mnie natomiast okrutnie w-------o to że nie mogłem go sobie podlaczyc do kompa, wrzucic filmy i muzyke, czy jakies domkumenty i odlaczyc.

teraz byc moze jest to w jakiś sposób rozwiazane.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: mówię raczej o ajfonie 4 a najbardziej 5. Mnie też w-----a ze nie moge szybko wylaczyc transmisji danych z pozycji pulpitu jakims widzetem. W-----a mnie tez ze jak sie pomyle w dlugim slowie to musze je cale skasowac bo nie da sie wlozyc kursora w srodku slowa i poprawic. Z podlaczeniem do kompa tez jest w--------e bo trwa to znacznie dluzej niz w byle innym telefonie.

Za to jakbym
  • Odpowiedz
@takzewidzisz: Jako właściciel iphone 5s potwierdzam, ten telefon po prostu działa tak jak powinien. Wg mnie ma też idealną wielkość ekranu (na c--j mi ponad 5cali w telefonie?!). Od momentu kupna nic nie musiałem przestawiać żeby działał, przez pierwsze kilka miesięcy nawet nie zmieniłem tapety.
  • Odpowiedz
@takzewidzisz: serio chce ci sie wojowac z gimbusami ktorzy widzieli produkty appla jedynie w internecie na swoich biedackich skladakach z windowsem? to sie tyczy i telefonu i komputera, wszystkiego. Totalna zlewa na wojownikow gimnazjum ktorzy lepiej wiedza co mam kupic ;)))
  • Odpowiedz
pomyle w dlugim slowie to musze je cale skasowac bo nie da sie wlozyc kursora w srodku slowa i poprawic. Z podlaczeniem do kompa tez jest w--------e bo trwa to znacznie dluzej niz w byle innym telefonie.


@takzewidzisz: Nie mam takich problemów ( ͡º ͜ʖ͡º) A głowny wątek podpisuje odydwoma rękoma.
  • Odpowiedz
@takzewidzisz: Też kupiłem okazyjnie. chyba z 5 lat temu za 500zł, to była bardzo dobra cena. Zwłaszcza, że nie było specjalnie andka jeszcze i to co oferował ip to był kosmos. jakis sklep, pobierasz, instalujesz, łowisz ryby :D

Ale na zadnym telefonie nie potrafie tak szybko pisac jak na klawiaturze iphona.

tam dwa kciuki i lecisz milion liter na sekunde. nawet na swypie itp mi się tak łatwo nie pisze.
  • Odpowiedz
Mnie też w-----a ze nie moge szybko wylaczyc transmisji danych z pozycji pulpitu jakims widzetem. W-----a mnie tez ze jak sie pomyle w dlugim slowie to musze je cale skasowac bo nie da sie wlozyc kursora w srodku slowa i poprawic.


@takzewidzisz:

0.
  • Odpowiedz