Wpis z mikrobloga

@taki_sobie_jeden: Ile dostałeś mandatu? Trzeba było nie przyjmować. Kiedyś miałem podobną sytuacją, zobaczyłem strażnika przy moim aucie jakieś 10 minut po upłynięciu czasu na bilecie parkingowym. Pobiłem rekord na 200 metrów a ten mi mówi:

- SPokojnie - ma pan 15 minut na odjechanie po upłynięciu czasu na bilecie, wcześniej mandatu wypisać nie mogę.

Po drugie, raz spóźniłem się dwie godziny, zgłosiłem się do urzędu straży miejskiej i opłata zamiast mandatu
@ole1337: @brmstufldigart: @RRybak: @wodzu_91: @duckar: 40 zł. Dłużej szło mi próba przegadania strażnika niż jego wypisywanie mandatu. W sumie parking opłacony do 15:55, a godzina wypisania mandatu to 16:06. #!$%@? mać, jak można być takim człowiekiem #!$%@?? Człowiek tyra całe dni, żeby zarobić parę złoty, a takie #!$%@? tylko czekają z minutnikiem za rogiem...
Pobierz t.....n - @ole1337: @brmstufldigart: @RRybak: @wodzu_91: @duckar: 40 zł. Dłużej szło ...
źródło: comment_AdS2n3F2HL2SP187ZUvQfXHNkrZl4lDD.jpg
@wodzu_91: wiem, że sprawa przegrana. Przyjmę to na klatę. Gdybym miał czas pojechałbym do SPP i dopłacił za ten bilet, ale niestety nie mogłem. Tu już chodzi o zasady. Bandyta robi co chce, a normalnych ludzi karają na każdym kroku...