Wpis z mikrobloga

@SPGM1903: w gadńsku było to samo, na samej ulicy garncarskiej było 5 lokali a zobacz sobie na mapach jaka ta ulica krótka, teraz część zamknęli i usuneli nawet automaty z różnych lokali na starym mieście
@crystalboy: właśnie - tam też widziałem i to nawet w centrum, jak byłem tam w kwietniu. Tam też mafia?

@Wruszbita_Maciej: a która to mafia trzepie ten hajs? Bo oni się nie tylko po miastach rozstawiają. Oni są WSZĘDZIE. Na podrzędnych stacyjkach benzynowych potrafią się umościć. A ludzie tam idą!
@SPGM1903: prawda jest taka że w większości wypadków właściciele automatów wynajmują od właściciela stacji, sklepu, małego sklepu na wiosce 1m2 powierzchni i stawiają na nim automat a właściciel dostaje w zależności od dochodu od 1k do 10k inaczej jest w przypadku lokali w których tylko automaty stoją, ochraniają to ludzie z miasta, otwierane są w punktach odwiedzanych przez dużą ilość turystów, właścicielem zazwyczaj jest spółka, problem ustalić właściciela itp. itd.
@pieczarrra: a w mojej okolicy: zlikwidowali punkt sprzedaży jajek. Dobrych, bo świeżych, nie jakichś z neiwiadomoskąd. Zupełnie jak kiedyś na targu sprzedawano. Teraz postawili to gówno i kręci się wokoł tego miejsca nieprzyjemny element społeczny, którego na codzień bym widzieć nie chciał.
@jedzbudynie: naprawdę nie widzisz problemu?

Hazard typu poker jest zabroniony, a jednoręcy bandyci już nie. Pierwsza hipokryzja. A druga to rzekoma walka z uzależnieniami, której... nie ma.

Znam gościa, który na automatach #!$%@?ł prawie cały majątek, a żył jak król (za komuny sprzedawał miedź na lewo). Przestał, bo musiał - miał wypadek i blisko rok leżał w szpitalu (pół roku w śpiączce) i na rehabilitacji.

Poza tym - kto idzie na