Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję motywacji do rozpoczęcia ostrej redukcji, bo trochę się zapuściłem. Myślę, żeby zacząć regularnie biegać, bo mam buty, ubranie itd.. ale zastanawiam się, czy nie lepiej zacząć chodzić na siłownię, a bieganie dorzucić, jako trening aerobowy, a nie podstawowy.

Mój cel, to wyszczuplenie swojej sylwetki, zrobienie kaloryfera na brzuchu i ogólne ogarnięcie sylwetki, która będzie fitowała :-) ażeby wyglądać, niczym Samiec Alfa xD

W tym miejscu wołam też @feuerfest: bo taką właśnie sylwetkę, jak on obecnie, chciałbym posiadać.

P.S - wiem, że sukces, to w 70% dieta, dlatego kupiłem grill elektryczny i wagę kuchenną, jak również wiem, że siłownia i bieganie zbyt się nie lubią, dlatego liczę na jakieś tipy.

#dieta #mikrokoksy #bieganie #silownia
  • 12
@MisieRzadza: chyba odwrotnie, aeroby zużywają zasoby, trochę trenują serce. my tu chcemy trenować, wymuszać adaptację organizmu do nowych bodźców a nie zużywać zasoby

@owsikalfred: crossfit to taka firma ze Stanów a nie trening

@batq: siłka, wolne ciężary, niskie powtórzenia... jako dodatek do diety
Tylko Panowie, nadmienię jeszcze, że nie mam zamiaru wyglądać, jak hardkorowy koksu, tylko zwyczajnie być szczupły, ale nie suchoklates i umięśniony, ale nie Pudzian :-D fajna kratka na brzuchu i dobra sylwetka.

Mój największy problem, to mięśnie ud, które są mega wielkie, ale też które pozwalają mi bić szybkością i wytrzymałością wszystkich ludzi na podejściach w górach. Zawsze miałem też świetną przemianę materii, więc liczę, że wystarczy ją pobudzić.
@MisieRzadza:

"skąd" do jasnej cholery!

Skąd się wziąłem? Ze zgubienia niemal 15kg bez ani jednego przebiegniętego kilometra.

Gubienie tłuszczu w trakcie treningu ma taki sam sens jak budowanie mięśni w trakcie treningu. Czyli żaden. Długotrwałe, jednostajne, łatwe do przewidzenia po jakimś czasie zużywanie zasobów energetycznych wywołuje szereg niekorzystnych reakcji hormonalnych i spowolnienie metabolizmu. Rzeczywiście, świetny trening. Masz po nim chude ręce, chude nogi i oponę na brzuchu.

Trening siłowy i interwałowy
@batq: Ogarnij makroskładniki, wpierdzielaj mniej niż potrzebuje twój organizm by utrzymac wage i zacznie tluszcz schodzic ale proponuje to robic tydzien po tygodniu schodzac co 100 kcal - albo wyprobuj IF'a jak dobrze ogarniesz wszystko to schudniesz do prazkow na dupie :D