Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Uwielbiam gry Talltale Games. Walking Dead mnie po raz kolejny wgniata w glebę, a TWAU mnie #!$%@?ł klimatem, JEDNAK... Talltale leci ostro w #!$%@?. Już teraz nie wyrabiają się z odcinkami. Premiery kolejnych epizodów pojawiają się nieregularnie po 2,3 miechach, co jest tragedią, bo po takim czasie ciężko połapać się w niektórych wątkach. Ale to jeszcze da się wybaczyć. Jednak NIE MOŻNA wybaczyć tego, że przy takim czasie oczekiwania te #!$%@? epizody nie starczają nawet na zasraną godzinę gry! Przykład Wolfa. Pierwszy epizod spoko, trwał ponad 2h, co mnie miło zaskoczyło. Kolejne dwa też były spoko mimo, że nie starczały nawet na dwie godziny, ale tragedii nie było. Za to 4 to już jawna kpina bo zajął mi godzinę z groszem a finalny, 5 epizod zajął mi NIE CAŁĄ #!$%@? #!$%@?Ą GODZINĘ. Cały sezon zajął mi NIECAŁE 7h. Dla porównania, pierwszy sezon Walking Dead trwał godzin 12. DWANAŚCIE! Kpina, jawna #!$%@? kpina z graczy. Mają 2 gry i już mają problem w #!$%@?, a wzięli kolejne gry. Borderlands i Grę o Tron. Przy 4 produkcjach to epizody będą wychodziły jak #!$%@? Assassiny albo CoDy, czyli raz na rok. Żal, bo Talltale to #!$%@? geniusze, który toną w gównie, które sami sobie robią pod nogi. Z chęcią brałbym w ciemno ich gry, bo ich poziom fabuły pewnie po raz kolejny #!$%@? wszystko, ale nie pozwolę się tak traktować, żeby czekać kilka miesięcy na kilkadziesiąt minut gry, więc albo oleje ich w #!$%@? grając tylko w to co już zacząłem (czyli Wilka i Trupy) albo poczekam aż sezony dobiegną końca. W obecnej formie kupowanie gier Talltale "mija się z sensem", jak to mawiał Wścieknięty Wąż.

#gry #talltalegames #twau #walkingdead #gorzkiezale
  • 4
@BQP: WAT przecież sezon 2 The Walking Dead i sezon 1 The Wolf Among Us już są zakończone. Do tego tak uwielbiasz ich gry, że nawet nie wiesz jak się ich studio nazywa:Telltale, a nie Talltale.
@Wrrrau: ano mój błąd. Nie będę poprawiał, niech widzą, że gamoń :) Oczywiście, że się skończyły (o czym pisałem w przypadku TWAU), ale odcinki miały wychodzić co 1,5 miesiąca (jak w pierwszym WD) a nie wychodziły. Jak na tak długi czas oczekiwania epizody jak i cały sezon są żałośnie krótkie. O to mi chodziło. WD2 jeszcze trzyma jakiś poziom i starcza na prawie 11h, więc tragedii nie ma poza czasem oczekiwania,
@BQP: Rzeczywiście trochę porażka z tymi przerwami oraz czasem rozgrywki (tutaj pewnie wynika to z tego, że wrzucają coraz mniej zagadek i stawiają na dialogi), ale dalej bardzo lubię ich produkcje; mają chyba najlepszych scenarzystów w branży.
@BQP: Jako ktoś kto czekał na poszczególne epizody od początku muszę Ci przyznać całkowitą rację. Też uważam, że czas oczekiwania był zdecydowanie za długi w porównaniu z zawartością epizodów. Ogólnie jakościowo ten sezon odstaje od pierwszego, jeszcze 2 pierwsze epizody były całkiem niezłe, ale od 3 wszytko według mnie spartolili, min. strasznie słabo przedstawili ekipę z 400 days. W całej grze brakuje też... gry, w 1 sezonie były jeszcze jakieś puzzle,