Wpis z mikrobloga

@Da_R_ecky: Dobrze się prowadzi, dość twardy samochód. Świetnie wyprofilowane fotele. Nie ma co oczekiwać ponadprzeciętnej wygody ani wyciszenia. Audio gra nawet ok od podstawowych wersji już.

1.8 daje radę ale trzeba kręcić wyżej niż 2.0 z tego co pamiętam, a spalanie wychodzi w miarę podobne.

Mi się podoba i darzę Accorda sentymentem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Da_R_ecky: Nie licz na wiele miejsca w środku albo ogromny bagażnik. Nie bez powodu to Avensisy z tych lat częściej jeżdżą jako taryfy ;)

Oczywiście jest więcej miejsca niż w kompaktach ale wrażenie jest takie jakby samochód plasował się między nimi a tą klasą D którą reprezentują Mondeo czy inne Laguny.
@Da_R_ecky: kup mazdę 3 w sedanie lub 6stke :)Dla mnie wszystko poniżej 20k pln to złom na kółkach, jeździcie do tego UK zarabiać kokosy, a kupujecie 12 letni szrot.

Ot, taki dupowóz by władować w niego paletę kostki brukowej. Wygląd już nie najświeższy, problemy z rdzą.
@IdeaGames:

Dla mnie wszystko poniżej 20k pln to złom na kółkach


To nie ma sensu co piszesz. 20k pln daje spory wybór samochodów używanych jeśli kupuje się z głową i nie wymaga się za te pieniądze przebiegu <100kkm, 250 KM mocy i pierwszego właściciela ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@macq2309: tylko większość z nich wygląda jak tandeta z plastiku, może w roadsterach typu mazda mx5 jest wybór, ale reszta odstrasza wyglądem. Niech będzie jeszcze opel signum czy jakiś jaguar. Reszta wygląda naprawdę ubogo.

No, ale to racja, tak jak piszesz, wszystko zależy od wymagań kupującego. W Hondy w tych cenach bałbym się iść, może prędzej w jakiegoś forda mondeo lub te mazdy.