Wpis z mikrobloga

Powiem jak jest w moim technikum


@siper: a co mnie obchodzi twoja szkoła? Może jest na drugim końcu polski o jest dla specjalnej młodzieży...

Trzeba patrzeć na renomę szkoły w regionie jeżeli wybiera się konkretną + statystyki bezrobotnych z danym wykształceniem, Trzeba być w stanie przewidzieć czy chce się iść na studia czy może lepiej wyjechać z kraju po szkole średniej. A może wyjechać do UK już teraz i tam się
@Fjuczer: u mnie na informatyku zagęszczenie sebków przekracza każdą dozwoloną norme. kazdy wielce intelektualista i mitoman. np gosc odkupil od swojego dziadka fiata uno ale mowil ze szukal auta w Belgii i tam stały w komisie 2 letnie mercedesy klasy E za 3k€ xD rozumiecie to? 2 letnie auto klasy premium za 12tys złotych! xD reszta oczywiscie wierzy, no bo jak to? jakie on ma podstawy zeby klamac xD
@Fjuczer: domyslam sie.

a ten gosc przed tym unem miał jette II, tez po kims z rodziny, 1.6 cos kolo 80 koni w dieslu.

pytam sie go ile to pali a on "ostatnio udalo sie zjesc na 3.4 litra" prawie 20 letni zdezelowany diesel. xD

jak podłapałem to pytam czy juz swiece zmieniał bo to w jettach czesto sie psuje a on ze nie, ze ja nie, sa oryginalne xD.

a
@lsrrdc: w uno II turbinę ma silnik 1.4 i do setki ma 8,6 sekundy, pasek tdi 130 KM ma 10 s. Uno jest gdzieś ze dwa razy lżejsze więc jeżeli faktycznie ma go w turbo to aż dziwne, że tym Passatem miał w ogóle jakiekolwiek szanse.
@Xamil: zacznijmy ze znajomy znajomego który tam się często ściga nigdy nie widział żadnego takiego samochodu. :-) do tego w uno nie ma silnika 1.0 turbo 110km. Widziałem w dowodzie kiedyś jak miałem je przechować na wf, że jest tam bestia jedno litrowa z 45 km .. :-)
@lsrrdc: napisałem, że był silnik 1.4 turbo. Dowód to nie zawsze wyznacznik, nie wiem jak wygląda to w uno, ale często w starszych samochodach swap silnika kosztuje grosze i jest to stosunkowo proste. Oczywiście gość może po prostu pieprzyć, ale możliwość że zrobił swap też istnieje.