Wpis z mikrobloga

Mam kolegę z jednym okiem. Mówimy na niego Cyklop. Nie ma nic przeciwko i śmieje się z nami, sam nawet pisze do nas .D zamiast :D

#suchar #heheszki #truestory
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamdz: w podstawowce mialem w klasie ziomka ktory urodzil sie bez jednego oka (tzn chyba mial za duzy oczodol jeden i mu wypadlo, nie wiem). W kazdym razie mial jedno oko szklane, ktore wyciagal wieczorem w domu i myl. W kazdym razie na zielonej szkole placilismy mu w cukierkach zeby je wyjmowal i pokazywal co ma za nim...
  • Odpowiedz
@kamdz: ja kiedyś pracowałem z jednym takim typem, co miał szklane oko. Młody chłopak, bardzo fajny. Kiedyś podobno na imprezie się tak schlał, że mu szklane to oko wypadło i na czworaka szukał pod stołem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamdz: #truestory Mieszkałam kiedyś na wyjeździe za pracą u starszego dziadka w Gdańsku na Sobieszewie w zamian za pomoc w gotowaniu, sprzątaniu. Jednym z moich zajęć było wyciągnięcie, wyparzenie i wymycie mu od czasu do czasu sztucznego oka a co za tym idzie pomoc w założeniu tego ustrojstwa z powrotem na miejsce. Dziś już mnie nic nie zdziwi ()
  • Odpowiedz