Wpis z mikrobloga

Mircy, #!$%@?, od roku jestem z dziewczyną która niczym się nie interesuje ;/

Nie wiem jak tego wcześniej nie zauważyłem. Widać nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo...

A teraz jestem w dupie, bo jestem z kobieta już od dłuższego czasu, a dowiaduje się że jej jedyne zainteresowania to: fejsik, co tam się #!$%@?ło na uczelni, że jakaś znajoma się nie odzywa, pudelek, parę ogólnikowych blogów tematycznych i debilne zdjęcia zwierzaczków.

Popełniłem zasadniczy błąd - zdystansowałem się przez nią od znajomych. Co prawda i tak jestem świeżo po przeprowadzce w nowe miejsce, więc za bardzo nie mam kontaktu z dawnymi znajomymi z którymi mogłem pogadać chociażby na swoje, wewnętrzne tematy.

No ale #!$%@?... Po przegadaniu już wszystkich najpopularniejszych tematów, NIE MAM O CZYM Z NIĄ ROZMAWIAĆ. No może poza #!$%@? głupot jak znajomy ze znajomą...

Aż mnie zżera od środka jakaś potrzeba stymulacji intelektualnej. Czytam książki i artykuły naukowe, oglądam filmy, przegląda prasę, już nawet #!$%@? zacząłem grać w #!$%@? szachy w podróży żeby tylko czymś zając umysł.

A do tego dochodzi jej inna cecha, która również odkryłem niedawno... ONA #!$%@? NIE PRZESTAJE GADAĆ.

Jak już się uczepi jakiegoś tematu, to gada jak najęta. I nie może przestać...

Żeby jeszcze chociaż mówiła ciekawie, a ona tylko chrzani... Chrzani głupoty o jakiś głupotach o których nikt nie chce słuchać. Do chrzanu z takim chrzanieniem.

Mircy, nie wiem co poczynić. Może to naturalny etap każdego związku, że zaczyna się mieć dosyć partnera i chce się mu zanurzyć głowę w wannie pełnej wody?


#oswiadczenie #gorzkiezale #zwiazki jeszcze chwila i bede #tfwnogf
  • 69
  • Odpowiedz
@5zymonMowi: ja bym nie mógł być w związku w którym nie miałbym o czym rozmawiać z dziewczyną, inteligencja to dla mnie podstawa i nie mogę kręcić z dziewczyną która nie kręci mnie intelektualnie, z którą nie odbieramy na podobnych falach
  • Odpowiedz
@5zymonMowi: Spoko ziooom. Popełniłeś błąd na najbardziej początkowym etapie czyli etapie selekcji. Kiedy już przestawał Ci stawać na każdy jej widok, zauważyłeś, że za wiele to ona sobą nie reprezentuje. Na pocieszenie powiem Ci, że wielu taki błąd popełnia. Co poruchałeś to Twoje, ale nic wielkiego z tego już nie będzie. No chyba, że z nią będziesz udawał, że fajnie Ci na takim poziomie, ale będziesz miał też znajomych z którymi
  • Odpowiedz
@pwone: No ale nie daje wiary że dałem sie tak oszukać magii cycków i tyłka... Można z niąnormalnie pogadać, no ale nie ma już np. pojęcia o tym co się dzieje na świecie, albo ma strasznie naiwny stosunek do wielu spraw...

@theworldismine: Nawet myślałem o tym, ale nie wiem czy to coś da na dłuższa mete

@fstab: Sorry, uznałem po prostu to pytanie z głupie. Nie zawsze da sie
  • Odpowiedz