Wpis z mikrobloga

Przyznam już w tą sobotę (6.09) spotykamy się przy planszówkach, ale mam świadomość, że wielu osobom nie odpowiada termin, bo mają swoje wyjazdy, jest Polcon itd. - też przyznaje - trochę to na żywioł zrobione więc rozumiem, że już sobie inaczej zaplanowaliście czas :-)

Dlatego postanowiłem ustalić kolejny termin na spotkanie już z odpowiednim wyprzedzeniem.

20 września - sobota - Rudy Goblin - godzina 17 - myślę, że jest to optymalna godzina :-)

I mam nadzieję, że każdy będzie mógł ułożyć swoje plany tak, by wpaść za te nieco ponad dwa tygodnie na piwko i wspólne granie :-)

I jeszcze wołam ludzi ze Śląskiej spamlisty (dzięki @Keffiro):

@Checollada: @Krzysiek1203_88 @Farrahan @Q-rek @ysiulec @Volter @pomarange @tomek7322 @kkrzyzak @kavillock @trq @Seshiro @5th @elektronix @sylwke3100 @Micjur @GrabkaMan @elektryk91

@emtei @podrozujewiecwykopuje @Nietopesz

@Tokarz @miazga01 @Ginden @Keffiro @oxygen88 @Destr0 @bohemot44 @Krzakol @tiris @RT_NR @Celinka95 @szaqal @karmelkowa @Klopsztanga @simsoniak @elDominiko @NatKul @RozowaSkarpetka @shvr @Snow_White

@Mimla @lopmat @megazyep @silent_digger @lady_bird @cheft @TheMan @MattePRL @kavillock @ZaczynamOdNowa @normanos: @max1m0-: @tuhna: @Mustafek: @Zydomasoneria: @tytyryty: @iluvatarek: @BelleDeJour: @ojaadaj20:

#planszowkizwykopem #katowice #katowickiewykopiwo
  • 25
@ojaadaj20: Też uwielbiam. Stąd nieprzypadkowy avatar, choć dałem go po usłyszeniu podczas egzaminu będąc w garniaku, że wyglądam, jak tytułowy Tim (moim zdaniem ostra przesada)

A o spamlisćie no będę już pamiętał - jak odpowiednio użyć ;P
@TheMan: Dokładnie, jak Keffiro rzekł. Nie sądzę - większość ma pozajmowany weekend, jak spoglądałem na poprzedni wpis - ucieszymy się, jak te parę osób będzie - bardziej na 20 nastawiaj się na aparat ;-)
@Keffiro: Możesz stworzyć - masz moje przyzwolenie ;-) Jutro będę akurat w Kato to wskoczę do Rudego Goblina i obadam wszystko ;-)

Ale ostatnio jak było Katowickie Wykopiwo czy tam Wykoparty to tłumów nie było ;-)

@tytyryty: Ja bym poszukał na spamliście ;P

I ciesze się, że jest miła deklaracja wstępna co do przybycia!