Wpis z mikrobloga

Witam Mirki! Koniec wakacji się zbliża a ja jak co roku w okresie wakacyjnym odwiedzam swoje miasto rodzinne. A że lubię to miasto i uważam je za atrakcyjne kręcę o nim filmy. Dziś prezentuję najprawdopodobniej ostatni materiał z Żagania, skręciłem tam chyba wszystko nie licząc imprez okolicznościowych (dni miasta etc).

Film jest podsumowaniem moich materiałów o mieście stąd dodaje link do playlisty oraz dość spora ilość adnotacji - a nóż kogoś zaciekawi to miasto ;)

Także tego przedstawiam krótki (2.5minuty) film promujący Żagań. Jest to pierwszy w sieci film prezentujący Żagań w FULL HD oraz (chyba) jedyny film promocyjny jakie to miasto posiada.

Zapraszam do oglądania!

Jeśli kogoś zainteresuje jakiś zabytek mogę opowiedzieć coś więcej ;)

#autoreklama #film #youtube #polska #miasto #zagan #tagujetogowno #niewiemjaktootagowac #promocja #miasta #lubuskie #zielonagora #zary
M4h00n - Witam Mirki! Koniec wakacji się zbliża a ja jak co roku w okresie wakacyjnym...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4h00n: Fajna sprawa, zdarzało mi się wiele razy przejeżdżać przez to miasto i pewnie wiele razy jeszcze będę. Jest tam coś ciekawego do pooglądania gdym miał np: godzinkę wolną?
  • Odpowiedz
@Lukasq: Na godzinkę to Park i centrum pl. słowiański (no niestety teraz w gruntownym remoncie). Pałacu nie zwiedzisz tak sam z siebie, jedynie co hol główny i ewentualnie dziedziniec - ale polecam obejść dookoła bo jest po rewitalizacji. Ponadto na wyjeździe do Żar stoją ze 4 Czołgi prawdziwe (jeśli jedziesz np. z dzieciakiem to atrakcja a i dla dorosłego faceta frajda zawisnąć na lufie ;) ). No nie mowie już
  • Odpowiedz