Wpis z mikrobloga

http://massively.joystiq.com/2014/09/01/pax-prime-2014-hearthstone-eyes-an-expansion/

Plany blizzarda co do hs'a, w skrócie jakieś 100 kart dodatkowych, nowy rajdzik, nie wiem czy dobrze zrozumiałem stworzenie nowego rodzaju packa z kartami do zdobycia? Czyli, że np z większą szansą na złotego ognika?:)

I stworzenie trybu 2vs2 , ale to zapowiadali już rok temu na blizconie więc widać jak im dobrze poszło:)

#hearthstone
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To miało być tak, że z tych nowych pakiecików będą wychodzić te nowe karty. Czyli nie, żadnych złotych ogników z nowych pakietów. Szkoda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zakarin: muszą wprowadzać coby gra nie stanęła w miejscu, 2 miesiące bez zmian w hsie wprowadza już lekką nudę :) , wejdzie pewnie Ulduar , bo ICC spodziewałbym się wraz z nową postacią Death Knightem ale skoro nie było nawet zapowiedzi to nie ma co gdybać. Na blizconie pewnie powiedzą co i jak:)
  • Odpowiedz
@Vadzajna @mzg147: pewnie będą dwa typy boosterek, oddzielnee boosterki z kartami z podstawki i oddzielne z expansion. o trybie 2vs2 już jakiś czas temu myślałem, byłoby całkiem inbastycznie tworzyć synergie międzyklasową grając cumplem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vadzajna: i bardzo dobrze, Hearthstone w obecnej formie - spoko ALE większość gier to czyste ZOO, nawet na turniejach ostatnio, więc dajcie więcej i więcejjjjj. Będzie lepiej imo, potrzebuje wg mnie ta gra, reorganizacji co jakiś czas, np sezon, co byśmy uniknąć mogli wypracowywania trendów gry jak najdłużej ;)
  • Odpowiedz
@Captaii: tak jak w wowie, 2 bohaterów na 2, ciekawe taktyki by były, 2 dpsów zjechać szybko jednego, albo heal i dps, 2 x controll. Będzie ciekawie, zapowiedzieli to i na bank tak będzie jak w wowie:) , ciekawe jak teamowo to zrobią, czy jako drużyna będzie mieć wspólną manę i wspólną kolejkę na turę czy będzie podział na 4 tury:) , ale raczej wspólnie to ogarną. Mana ewentualnie oddzielna
  • Odpowiedz
@Captaii: zrobią nowy stół na 2 graczy i będą razem wykonywać swoją turę , wyobraź sobie jakie comba będzie można rzucać:D coś pięknego, Za mało trochę kart na to póki co ale temat ma potencjał i w przyszłym roku pewnie to wprowadzą. Zapowiadali, że na pewno będzie takie coś w hsie rok temu na blizconie, zobaczymy co teraz powiedzą, może z przybliżoną datą wyskoczą. Wprowadzi to nowe typy rankingowych gier
  • Odpowiedz
@DajMinusTemuNaDole: no proste:D , w wowie najlepszył składem do aren 2vs2 był zestaw heal+dps , chociaż osobiście uważam, że 2 kontrolne decki by tu robiły robote, albo 2 magi. 4x fireball w jednego i dziękuje dobranoc xD będą dobre giery. Nie mogę się doczekać tego trybu. I jak to polepszy skale turniejów w hearthstona. Turniej 1vs i turnieje 2vs2:D coś pięknego. I oczywiście 2 oddzielne rankingi:D Bedzie sie działo xd
  • Odpowiedz
@DajMinusTemuNaDole: Jeżeli ma to przypominać wowa w turach, to będzie jedna wspólna tura, i możliwość skombowania sobie nawzajem kart. I oddzielna mana. Taki loladyn czuje że będzie dobry, aby dopałki , obszarówki i heala do decku wsadzić a w drugim decku takie zoo lekko agresywne, ten nawala a tamten kontroluje podlecza i dopala xD
  • Odpowiedz