Wpis z mikrobloga

@Lukigostek: Tak jak większość, coraz więcej ludzi własnie przychodzi bo benefity:p

A z siłowniami nie doradze bo mieszkam z innej strony. Ja wybierałem zawsze spartana, chodziłem na spiską i trzebnicką i obie siłownie mega wporządku, bez sztucznej napinki i wylansowania jak w skytower.

Głupio to może zabrzmi, ale na siłowni wole prawilnych chłopaków-konii z osiedla :P niż jakieś ciperki co na siłowni przychodzą w krótkich spodenkach z paskiem i jedyne co
@Bekonik: Też to zauważyłem, szczególnie, że do tej pory siłownia dla mnie to był garaż ;) Ale powiedz no mi jeszcze, jest szansa na benefita bez pracy ? W sensie nie mam opcji dostać tego z pracy, czy mogę kupić to prywatnie ?
@Lukigostek: Ja co prawda mam pracę ale benefita mam na lewo z całkiej innej firmy. Tu wkracza facebook i google. Napisz na fejsie, że kupisz benefita. Albo w googla musisz wklepać - kupię benefit/multisport wrocław i szukać, to jest jedyny minus. Ale jak już znajdziesz to jest z czego korzystać i warto. Ja płace 114zł/miesięcznie za siłownie 3 razy w tygodniu, treningi 2 razy w tygodniu (aktualnie #!$%@? więc nie trenuje),
@Lukigostek: no i dodam, że gdyby zsumować to co robię to bym wydawał majątek na to. (160zł siłownia, 100zł treningi, i dobre 200zł na reszte bajerów z których korzystam losowo) więc sie opłaca szukać.
@szalony_kefir: Zamiast treningów ? Po 6 latach MT naprawdę się w tym lubuję a kalenistyka nawet tego nie przypomina. Zamiast siłowni ? Kiepsko po tylu latach zmienić ciężary na własne ciało, tym bardziej jeżeli ćwiczę do tego MT.