Wpis z mikrobloga

#csgo

Ugh #!$%@?, mój aim jest gorszy od gówna. Na DMie head only jak uda mi się uzyskać K/D na 0 to jest dobrze, bo zasadzenie czystej bani graniczy z cudem. Nie wiem czy to dlatego, że mam #!$%@?ą myszkę (a4tech Glaser X6-60D) i w dodatku bez podkładki żadnej na fakturze drewna, ale goście #!$%@?ą takie cyrki jak instahead (max pół sekundy) z 30 metrów w pełnym biegu z kałacha. I nie wiem czy to ja jestem taki #!$%@? czy po prostu mycha nie pozwala mi na precyzyjne najechanie celownikiem na łeb (znajduje się zazwyczaj w okolicy głowy, ale centralne złapanie to rzadkie zjawisko).

Zakładam, że goście nie czitują, bo po co by to mieli robić na DMie do treningu.

Tym nie mniej DM head only to chyba najlepsza metoda do treningu celowania. Długo nie minęło jak z poziomu totalnego gówna zacząłem się jakoś odkuwać, bo celowanie w okolicy łba weszło w nawyk.
  • 27
@Stadionowy_Artysta: Grałem kiedyś ponad rok w 1.6 i byłem całkiem niezły. W tego nowego ledwo tydzień po paru latach przerwy i dopiero się oswajam. Tym nie mniej nie jest jakiś bardzo inny, żeby lamić jak szmata ( ͡° ʖ̯ ͡°) Część odruchów pozostała i nie wiem właśnie czy to aby dobrze.

@Tywin_Lannister: Fakt, źle napisałem :D KD 1.
@Stadionowy_Artysta: W każdym razie w 1.6 na poziomie amatorskim jak ktoś ładował heada w biegu z 30 metrów jednym nabojem to można było z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa uznać, że ma aimbota ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tutaj mam mieszane uczucia. Ja ledwo gościa widzę z tej odległości, a co dopiero żeby namierzyć obiekt wielkości dużego ziarenka piasku w pół sekundy i w niego trafić w dodatku.
@Khaine: .____.

RIP Celność

Nie graj w cs'a bo tylko będziesz się denerwował

Twoje ustawienia dają realsens 42000

Moje to 7200 i dopiero na nich zacząłem trafiać te tzw. instaheadshoty i w ogóle jestem w stanie grać dobrze szczególnie z kałacha
@botix: Statyka to włączyłęm od razu jak grę zobaczyłem. Bo tego mi najbardziej brakowało w 1.6.

A co jakbym akcelerację sobie włączył? Mogłoby pomóc spowolnić ruch przy mało gwałtownym machaniu?